ترامپ از معیارهای انتصاب معاون رئیس جمهورى آینده پرده برداشت

ترامپ، تماس با رابرت کندی جونیور برای مقام معاون رئیس‌جمهوری را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا روز یکشنبه 15 بهمن، در جریان کارزار انتخاباتی، معیارهایی برای انتصاب معاون ریاست ‌جمهوری آینده را فاش کرد.

ترامپ در گفتگو با ماریا بارتیرومو مجری شبکه «فاکس نیوز» گفت برای مدتی قصد ندارد نامزدهای پست معاونت ریاست‌جمهوری خود را اعلام کند.

او گفت مهمترین عامل انتخاب برایش این است که معاونش توانایی اجرای وظایف ریاست جمهوری در مواقع اضطراری را داشته باشد.

ترامپ در پاسخ به اینکه چه معیارهایی برای تعیین معاون ریاست جمهوری دارد؟ گفت: «همیشه باید رئیس جمهوری خوب باشد، واضح است که همیشه باید به این موضوع فکر کنید، زیرا در حالت اضطراری اتفاقاتی می‌افتد، آیا اینگونه نیست؟ بدون نظرداشت اینکه شما چه کسی هستید اتفاق می‌افتد، باید این مساله شماره یک باشد.»

گزینه‌ احتمالی

ترامپ با اشاره به گزینه احتمالی خاطرنشان کرد: «من افراد خوب بسیاری و ایده‌های خوبی دارم.. با همه صحبت می‌کنم.»

او‌ افزود: «همانطور که می‌دانید، من با تیم اسکات، سناتور کارولینای جنوبی و افرادی مانند تیم اسکات تماس گرفتم و به او گفتم، تو برای من کاندیدای بهتری نسبت به خودت هستی و وقتی او را نگاه می‌کردم، حالش خوب بود، اما خیلی آرام بود.»

ترامپ ادامه داد: «هفته گذشته او را دیدم که از من دفاع می‌کرد و بخاطر من می‌جنگید، گفتم ای مَرد! تو برای من خیلی بهتر از خودت هستی.»

ترامپ در ادامه سخنانش با تمجید از کریستی نوم، فرماندار داکوتای جنوبی اشاره کرد که او علنا گفته هرگز در مقابل ترامپ رقابت نخواهد کرد «زیرا هرگز نمی‌تواند او را شکست دهد.»

ترامپ گزارش‌ها درباره تماس کمپین انتخاباتی‌اش با «رابرت اف کندی جونیور» برای گزینه معاونت ریاست جمهوری را رد کرد و گفت که به هیچ وجه ارتباطی بین آن‌ها صورت نگرفته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size