ترامپ با نشر یک ویدیوی طنز درباره بایدن کاخ سفید را به خانه سالمندان تشبیه کرد

سن بایدن با توجه به اشتباهات، لغزش‌ها و خطاهای مکرر او به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح آمریکا، باعث ایجاد نگرانی بزرگی در میان رای‌دهندگان شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ رئیس جموری سابق آمریکا با بازنشر یک ویدئو کلیپ کوتاه در قالب تبلیغ برای خانه سالمندان مستقر در کاخ سفید، باز هم جو بایدن رئیس جمهوری 81 ساله ایالات متحده را به عنوان ساکن اصلی آن، مورد تمسخر قرار داد.
این ویدیو کلیپ 30 ثانیه‌ای توسط ستاد انتخاباتی ترامپ در رسانه اجتماعی «اینستاگرام» و «تروت سوشال» روز جمعه 22 دی منتشر شده است.
در این ویدئوی طنز، صدای زنی با پس زمینه موسیقی تکرار می‌کند: « زندگی سالمندان در کاخ سفید، ساکنان ما در اینجا احساس می‌کنند در خانه خودشان هستند.»
این ویدیو تصویر بزرگ‌نمایی شده از کاخ سفید را نشان می‌دهد که بایدن درون آن با حالت‌های مختلف از جمله گیجی، دهان باز، ناشیانه راه رفتن در ساحل و پوشیدن کت به کمک همسرش جیل، نشان داده می‌شود.
در بخش تبلیغات این ویدیوی طنز آمده است: «نهاد ما، فعالیت‌ها و گردش‌های هیجان‌انگیز، مراقبت تخصصی 24 ساعته و غذاهای فوق العاده ارائه می‌دهد.»

پس از آن بایدن در کلیپی که از یک مصاحبه تلویزیونی گرفته شده که در آن همسرش جیل بایدن در کنار او نشسته، می‌گوید: «من هر چیزی را که جلوم گذاشته می‌شد می خوردم، اساساً تمام غذاهای ایتالیایی.»

سپس همسرش در ویدیو می‌گوید «و بستنی». بایدن هم در پاسخش می‌گوید: «بستنی.. بستنی.. چیپس شکلاتی.»
این ویدئو کلیپ با جمله «خانه سالمندان در کاخ سفید، جایی که ساکنانش احساس رئیس جمهور بودن می‌کنند»، به پایان می‌رسد.
سن بایدن با توجه به اشتباهات، لغزش‌ها و خطاهای مکرر او به عنوان فرمانده کل نیروهای مسلح آمریکا، باعث ایجاد نگرانی بزرگی در میان رای‌دهندگان شده است.
گفتنی است بایدن، مسن‌ترین شهروند آمریکا است که به عنوان رئيس جمهور انتخاب شده در حالی که ترامپ فقط سه سال و نیم از او کوچکتر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید