عجیب‌ترین حمله ترامپ به بایدن؛ «امیدوارم در جهنم بپوسد»

ترامپ به‌رغم پیگردهای قضایی متعدد هنوز از شانس بالایی برای پیروزی به عنوان نامزد حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا، برخوردار است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به نظر می‌رسد صفت «خواب آلود» که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا مدام در توصیف جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی و رقیب سرسخت خود تکرار می‌کند، ملایم‌ترین انتقاد ترامپ از بایدن باشد زیرا او دوشنبه 4 دی طی پیام تبریک ناگهانی و «تحقیرآمیز» به رقیب خود آرزو کرد که بایدن و دیگران دشمنانش در جهنم بپوسند.
ترامپ در پستی از طریق شبکه «سوشال تروث»، کاملا غیرعادی به‌مناسبت تعطیلات کریسمس در پیامی آروز کرد بایدن، جک اسمیت مشاور ویژه و دیگر مخالفان سیاسی از جمله برخی رهبران جهان که طرفدار استفاده از خودروهای برقی هستند نیز در جهنم بپوسند.
ترامپ هفتاد و هفت ساله که به دلیل تلاش برای لغو انتخابات 2020 با اتهامات جنایی روبرو است، بایدن را «تهدیدی برای دموکراسی» و دولت او مملو را از «جنایتکاران و اراذل و اوباش» توصیف کرد و در پاره‌ای از موارد آنها را «مشتی حشرات» خواند.
ترامپ که با 91 اتهام قضایی در 4 پرونده روبروست، تاکید دارد که بایدن کشور را به سوژه‌ای برای دشمنان تبدیل کرده و باعث تضیف شدید این کشور شده است.
ترامپ بارها از واژه «خرف» در مورد بایدن استفاده کرده و چندین بار راه‌رفتن و حرکات بی‌اراده بایدن را در جایگاه سخنرانی به مسخره، تقلید کرده است.
با این حال کمپین انتخاباتی بایدن به شکلی محدود به این حملات پاسخ داد و ترامپ را به تقلید از هیتلر و موسولینی در حشره‌خواندن مخالفان سیاسی خود، متهم کرد.
شایان ذکر است که ترامپ به‌رغم پیگردهای قضایی متعدد هنوز از شانس بالایی برای پیروزی به عنوان نامزد حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات آینده ریاست جمهوری آمریکا، برخوردار است.
این در حالی است که طبق آخرین نظرسنجی‌ها، محبوبیت بایدن در میان جوانان حزب دموکرات از زمان آغاز جنگ اسرائیل در غزه در 7 اکتبر، کاهش یافته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید