نظرسنجی‌ها: محبوبیت بایدن به پایین‌ترین سطح خود رسیده است

در نظرسنجی جدید، میزان موافقت با عملکرد بایدن به 34 درصد کاهش یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در حالی که تنها حدود 11 ماه به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مانده، محبوبیت جو بایدن، رئیس جمهوری این کشور دوشنبه 27 آذر به پایین‌ترین حد خود رسید به طوری که تنها 34 درصد با عملکرد او در کاخ سفید موافقند.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه «مونموث» و منتشر شده در وب‌سایت‌های آمریکایی در دوشنبه، 61 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفتند که عملکرد کاری بایدن را تایید نمی‌کنند.

در فاصله 11 ماه مانده به انتخابات 2024 ، محبوبیت بایدن برای چندمین ماه متوالی، زیر 40 درصد باقی‌مانده است.

میزان محبوبیت در نظرسنجی دانشگاه مونموث، کمتر از نظرسنجی «وال استریت ژورنال» است که در اوایل این ماه انجام شد و نشان داد بایدن از 37 درصد محبوبیت مردمی برخوردار است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که بایدن در یک رویارویی فرضی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 از ترامپ، رئیس جمهوری پیشین و نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه، شکست خواهد خورد.

در نظرسنجی که دوشنبه منتشر شد، از هر 10 آمریکایی مشمول این نظر سنجی، تنها 3 نفر گفتند که بایدن به مسائلی که برای آنها مهم‌تر است، توجه کافی دارد.

طبق همین نظر سنجی، 68 درصد با عملکرد او در خصوص تورم، 69 درصد در زمینه مهاجرت و 54 درصد با عملکرد بایدن در مورد تغییرات اقلیمی مخالف بودند.

همچنین 53 درصد با عملکرد بایدن در زمینه اشتغال و بیکاری و 52 درصد با عملکرد او در زمینه زیرساخت‌های حمل و نقل و انرژی که از زمان تصویب قانون زیرساخت، در کانون توجه رئیس جمهوری قرار گرفته، مخالف هستند.

این نظرسنجی نشان داد که تنها 50 درصد از دموکرات‌ها با تعامل او با مسائل مهاجرت و 62 درصد با نحوه مدیریت او با موضوع تورم، موافق هستند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید