پیشی‌گرفتن ترامپ از بایدن در نظر سنجی «وال استریت ژورنال»

میزان تایید عملکرد کنونی بایدن به پائین‌ترین حد خود رسیده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بر اساس نظرسنجی جدید «وال استریت ژورنال»، میزان حمایت از عملکرد جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا به پایین ترین حد خود رسیده است.

این نظرسنجی که شنبه 18 آذر منتشر شد، نشان داد که 37 درصد از شرکت‌کنندگان با سیاست‌های بایدن به عنوان رئیس جمهوری، موافق و 61 درصد از آنها با این سیاست‌ها مخالفند.

47 درصد از شرکت‌کنندگان در پاسخ به پرسشی پیرامون رویارویی احتمالی بایدن و دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2024 گفتند که به ترامپ رای خواهند داد، در حالی که 43 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که به نفع بایدن رای خواهند داد.

بر اساس این نظرسنجی، 37 درصد از شرکت‌کنندگان گفتند، اگر انتخابات 2024 امروز برگزار شود به ترامپ رای می‌دهند، در حالی که بر اساس همین نظرسنجی، 31 درصد از آنها گفتند که در این صورت، به بایدن رای خواهند داد.

49 درصد از شرکت‌کنندگان گفتند سیاست‌های اجرا شده توسط ترامپ، شخصا به آنها کمک کرده است، در حالی که 37 درصد از شرکت کنندگان گفتند که سیاست‌های اعمال‌شده توسط ترامپ به لحاظ شخصی، به‌زیان آنها تمام شده است.

از سوی دیگر، 53 درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که سیاست‌های پیاده‌شده توسط بایدن به شخص آنها آسیب زده در حالی که 23 درصد از آنها، نظری خلاف این داشتند.

نظرسنجی جدید در زمانی انجام می‌شود که ترامپ 77 ساله، به‌رغم پرونده‌های متعدد قضایی کنونی خود، همچنان به عنوان محتمل‌ترین نامزد انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه تلقی می‌شود.

هیئت منصفه جورجیا در ماه اوت، ترامپ را به همراه 18 نفر از متحدانش به تلاش برای لغو انتخابات 2020 متهم کرد. ترامپ که نوامبر گذشته، سومین کمپین انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری را اعلام کرد، امسال با سه کیفرخواست مربوط به معاملات تجاری، نحوه تعامل با اسناد محرمانه و اقداماتش پس از انتخابات 2020 روبرو است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید