هانتر بایدن: جمهوری‌خواهان برای تخریب دوران ریاست جمهوری پدرم تلاش می‌کنند

پیش‌بینی می‌شود طرح اتهامات جدید علیه هانتر بایدن 53 ساله، پدرش را که در تدارک دومین رویارویی انتخاباتی با ترامپ در سال آینده است، در تنگنای بیشتری قرار دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هانتر، پسر جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، پس از متهم‌شدن به فرار مالیاتی، اعلام کرد که تدوین کیفرخواست علیه او تلاشی برای تخریب دوره ریاست جمهوری پدرش است در حالی که این اتهامات ربطی به او ندارد.

هانتر با این بیان که جمهوری‌خواهان در صدد قتل روانی پدرش هستند، افزود که درد و رنج ناشی از این وضعیت، بیش از آستانه تحمل پدرش خواهد بود.

بایدن، جمعه 17 آذر در ارتباط با طرح اتهامات جدید علیه پسرش، در خصوص فرار مالیاتی، به‌رغم بریز و بپاش در سبک زندگی «تجملاتی» شامل مصرف مواد مخدر، خرید کالاهای لوکس و استفاده از اسکورت، سکوت کرد.

بایدن هنگام خروج از کاخ سفید در مسیر عزیمت به نوادا و کالیفرنیا در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر او، پسرش بی‌گناه است، فقط به حرکت دست به خبرنگاران اکتفا کرد و پاسخ را نادیده گرفت.

رئیس‌جمهوری دموکرات که برای پیروزی در دور دوم ریاست‌جمهوری در سال آینده می‌کوشد، اولین قطار سریع‌السیر آمریکا بین لاس‌وگاس و لس‌آنجلس را پیش از شرکت در مراسم پذیرایی به‌عنوان بخشی از کمپین انتخاباتی خود، افتتاح خواهد کرد.

دیوید وایس، بازپرس خصوصی که در حال بررسی مراودات شخصی و تجاری هانتر است، پنج‌شنبه برای دومین بار چندین اتهام از جمله فرار مالیاتی به ارزش دست‌کم 1.4 میلیون دلار در فاصله سال‌های 2016 تا 2020 را علیه پسر بایدن مطرح کرد.

وایس در کیفرخواست گفت: «متهم، میلیون‌ها دلار را صرف سبک زندگی تجملاتی کرد و همزمان تصمیم گرفت مالیات خود را نپردازد.»

مواد مخدر و هتل‌های لوکس

او افزود: «متهم این پول را برای مواد مخدر، اسکورت، معشوقه، هتل‌های مجلل، اجاره املاک و خودروهای لوکس، لباس و دیگر موارد شخصی و خلاصه همه چیز به جز پرداخت مالیات، صرف کرده است».

هانتر پیشتر هنگام ارائه درخواست فدرال برای خرید اسلحه و پنهان کردن استفاده‌اش از مواد مخدر، متهم به دروغ گفتن شده بود.

پیش‌بینی می‌شود طرح اتهامات جدید علیه هانتر بایدن 53 ساله، پدرش را که در تدارک دومین رویارویی انتخاباتی با دونالد ترامپ در سال آینده است، در تنگنای بیشتری قرار دهد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید