عکس و پیام مهماندار هواپیمای پریگوژین شاید معمای قتلش را حل کند

مهماندار هواپیما جزئیات خطرناکی از پرواز را به اعضای خانواده خود اطلاع داده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اظهارات خانواده کریستینا راسپوپووا، مهماندار زیبای هواپیمای یوگنی پریگوژین، سناریوی جدیدی از احتمال چگونگی کشته شدن فرمانده واگنر و دلایل انفجار هواپیمای وی در آسمان مسکو را فاش کرد.

کریستینا راسپوپووا، تنها مهماندار این پرواز، تصویری از آخرین وعده غذای خود، قبل از سوار شدن به هواپیما را در حساب کاربری خود در «اکس» منتشر کرد.

به گزارش روزنامه بریتانیایی «دیلی میل»، مهماندار هواپیما به اعضای خانواده خود اطلاع داده بود که هواپیما به دلیل «معاینه فنی و تعمیرات فاش نشده» تاخیر داشته است.

پریگوژین در هواپیمای تجاری خصوصی خود تنها نبود، بلکه 6 نفر دیگر از جمله دستیارش دیمیتری اوتکین، خلبان، دستیار خلبان، مهماندار و 3 خدمه را به همراه داشت. هواپیما از مسکو عازم سن‌پترزبورگ بود و هنگام سقوط بر فراز منطقه تور قرار داشت.

هواپیمای «Embraer Legacy» در 10 روز منتهی به آخرین پرواز خود تحت تعمیر و نگهداری قرار گرفته بود.

رستم کریموف، کمک خلبان هواپیما، پیش از پرواز به همراه گروهی از سرنشینان از جمله پریگوژین و دیمیتری اوتکین، بنیانگذار واگنر، پس از انجام تعمیرات، سوار بر هواپیما شده و مسکو را به مقصد سن پترزبورگ ترک کردند.

به گزارش «دیلی میل» به نقل از منابع آگاه، جاسازی کردن مواد منفجره در هواپیما در موقع تعمیر یکی از احتمالات وقوع انفجار است. بنا به لین منابع «یک فرضیه احتمال می‌دهد که بمب در اتاقک یکی از چرخ‌های فرود جاسازی شده باشد.»

طبق این گزارش، اطلاعات اولیه حاکی از آن است که انفجاری در یکی از چرخ های هواپیما در آسمان رخ داده که منجر به سقوط یکی از بال های آن شده است.

در ادامه این گزارش آمده است که بر اثر انفجار و افت فشار، همه سرنشینان هواپیما بلافاصله از هوش رفتند که این امر باعث شد خدمه نتوانند وضعیت اضطراری را گزارش کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم
  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size