ترامپ: بایدن توانایی ادای دو جمله پیاپی را ندارد

ترامپ در اولین مناظره انتخاباتی شرکت نکرد و گفت «در نظرسنجی‌ها در رقابت برای نامزدی جمهوری‌خواهان بسیار جلوتر است.

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق ایالات متحده، اولین مصاحبه انتخاباتی خود را با تاکر کارلسن، مجری سابق «فاکس نیوز» زمانی انجام داد که اولین مناظره از مناظرات انتخاباتی ریاست جمهوری 2024 آمریکا بین هشت نامزد جمهوری‌خواه در جریان بود.

مناظره ریاست جمهوری در میلواکی، ویسکانسین، دقایقی پس از آغاز پخش مصاحبه ضبط شده با ترامپ از طریق پلتفرم «ایکس» (توئیتر سابق) منتشر شد.

ترامپ، در طول این مصاحبه به چندین موضوع پرداخت؛ اما برجسته‌ترین آنها انتقاد شدید از جو بایدن رئیس جمهوری کنونی بود.

او خاطرنشان کرد که بایدن «بدترین رئیس جمهوری در تاریخ کشور ما» است و افزود: «فکر می‌کنم سلامت روانی او بدتر از سلامت جسمی‌اش است.»

ترامپ همچنین این سوال را مطرح کرد که آیا بایدن می‌تواند برای انتخابات 2024 نامزد شود و گفت «او نمی تواند دو جمله پیاپی ادا کند، نمی‌تواند صحبت کند، نمی‌تواند راه برود».

رئیس جمهوری سابق که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 توسط بایدن شکست خورد، گفت: «فکر نمی‌کنم او به مرحله پایانی برسد؛ اما هیچ کس نمی‌داند چه خواهد شد.»

او هچنین بایدن را «کج‌رو» خطاب کرد. این لقب شبیه به لقبی است که او هیلاری کلینتون را در مبارزات انتخاباتی سال 2016 نامیده بود.

ترامپ در اولین مناظره انتخاباتی شرکت نکرد و گفت «در نظرسنجی‌ها در رقابت برای نامزدی جمهوری‌خواهان بسیار جلوتر است.»

او گفت: «تصمیم گرفتم بهتر است در مناظره‌ای که در میلواکی ایالت ویسکانسین برگزار می‌شود شرکت نکنم. آیا باید یک یا دو ساعتی آنجا بنشینم... و توسط افرادی که حتی نمی‌بایست در انتخابات شرکت کنند مورد آزار و اذیت قرار گیرم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید