ترامپ: بایدن عقلش را از دست داده است و آمریکا را به پرتگاه سوق می‌دهد

ترامپ پیشتر گفته بود که در صورت برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری آینده، بایدن را در رابطه با اقدامات دوره ریاستش مورد بازخواست قرار خواهد داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، چهارشنبه 25 مرداد در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «تروث سوشیال» جو بایدن، رئیس جمهوری کنونی آمریکا را مورد انتقاد شدید قرار داد و او را یک «بیمار روانی» توصیف کرد که ایالات متحده را به پرتگاه سوق می دهد.

رئیس جمهوری سابق آمریکا، بایدن را «دیوانه» خطاب کرد و گفت: «فکر می کنم جو بایدن شرور نه تنها احمق و بی کفایت است، بلکه دیوانه شده و عقلش را از دست داده است».

ترامپ افزود، این امر از طریق سیاست‌های منزجر کننده و تهدیدآمیز که دولت فعلی ایالات متحده دنبال می‌کند، مشهود است.

رئیس جمهوری پیشین امریکا پیشتر وعده داد که در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آینده، بایدن، را در رابطه با اقدامات دوره ریاست‌جمهوری‌اش پاسخگو خواهد کرد.

ترامپ گفت: «هنگامی که به کاخ سفید بازگردم، درخواست خواهم کرد که بایدن به دلیل اقداماتی که در دوره ریاست‌جمهوری‌اش مرتکب شد، مورد بازخواست قرار گیرد».

او در ادامه افزود: «در آمریکا کسانی هستند که می دانند با رای دادن نمی‌توانند من را شکست دهند، بنابراین می خواستند روند دستگیری من را تسهیل کنند».

او گروه های فشار را به پرداخت میلیون‌ها دلار برای بازداشت و ممانعت از نامزدی او برای انتخابات ریاست جمهوری آینده متهم کرد.

دو هفته پیش، این میلیاردر جمهوری خواه، که آرزوی بازگشت به کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را دارد، بایدن را به فساد و تلاش برای تخریب برجسته ترین مخالف سیاسی خود متهم کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید