بازرسی نیروهای امنیتی روسیه از کاخ پریگوژین و مصادره اموال او

نامه‌ای در کاخ پریگوژین پیدا شد که نشان می‌دهد او در 20 ژوئن گذشته، پیش از شورش نظامی علیه مسکو، لقب رسمی «قهرمان روسیه» را کسب کرده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

نیروهای امنیتی روسیه کاخ یوگنی پریگوژین، فرمانده گروه نظامی «واگنر» در سن پترزبورگ را بازرسی کرده و میلیون‌ها دلار پول نقد، شمش‌های طلا، تابلوهای هنری قیمتی، مخزنی مملو از سلاح و پاسپورت‌های جعلی او را ضبط و مصادره کردند.

به گزارش خبرگزاری روسی «ازوستیا»، نیروهای امنیتی روسیه عکس‌های گوناگونی از پریگوژین یافتند که «العربیه» به سه قطعه از آنها دست یافت.

بنا به این گزارش، بخشی از کاخ فرمانده واگنر شبیه به یک عبادتگاه بوده که مملو از نمادهای مذهبی بوده است.

مقامات امنیتی روسیه گزارش دادند که کاخ پریگوژین دارای استخر، سونا، سالن ورزشی، اتاق کمک‌های پزشکی و جایگاه فرود هلیکوپتر است.

این کاخ همچنین دارای اتاقی با لباس‌های نظامی به همراه مدال‌ها و نشانه‌های مختلف نظامی، همچنین کمدی بزرگ از انواع موهای مصنوعی با رنگ‌ها و مدل‌های مختلف است.

تصاویری از سرهای بریده‌شده نیز یافت شد که به گفته نیروهای امنیتی روسیه احتمالا مربوط به دشمنان و مخالفان پریگوژین بوده است.

نامه‌ای نیز در این کاخ پیدا شد که نشان می‌دهد پریگوژین در 20 ژوئن گذشته، پیش از شورش نظامی علیه مسکو، لقب رسمی «قهرمان روسیه» را کسب کرده بود.

بازرسی امنیتی از کاخ رهبر گروه واگنر در 24 ژوئن انجام شد اما گزارش تصویری از این بازرسی روز سه‌شنبه در برخی خبرگزاری‌های روسیه منتشر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید