حمله با خودرو به دفتر نخست‌وزیر بریتانیا دو روز بعد از تصادفی مشابه در کاخ سفید

خبرنگار روزنامه بریتانیایی «تایمز»: کاروانی از خودروهای پلیس مقامات و کارکنان مقر نخست‌وزیری را از در پشتی ساختمان شماره 10 خیابان داونینگ تخلیه کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

پلیس لندن اعلام کرد، یک خودرو با دروازه‌های جلویی خیابان داونینگ، جایی که دفتر ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا در آن مستقر است، برخورد کرده است.

به گزارش «رویترز»، پلیس لندن روز پنج‌شنبه، 4 خرداد، اعلام کرد که هیچ فردی در این حادثه مجروح نشده و یک نفر بازداشت شده است.

تصاویر تلویزیونی از نصب موانع در امتداد «وایت هال» و خیابان اصلی که از خیابان داونینگ می‌گذرد، که چندین دفتر دولتی در آن مستقر هستند، خبر می‌دهد.

همزمان روزنامه بریتانیایی «گاردین» به نقل از پلیس لندن اعلام کرده که فرد بازداشت شده توسط نیروهای پلیس مسلح و با ظن «آسیب جنایی و رانندگی خطرناک»، دستگیر شده است.
همچنین «جورج گریلز»، خبرنگار روزنامه بریتانیایی «تایمز» نیز در توئیتر نوشته است که کاروانی از خودروهای پلیس را دیده که از در پشتی ساختمان شماره 10 خیابان داونینگ خارج شده‌اند. گمان برده می‌شود که این خودروها نخست‌وزیر و کارکنان ساختمان را که در آن‌جا بودند، از محل خارج کرده‌اند.

حمله به دفتر نخست‌وزیر بریتانیا، دو روز بعد از حمله‌ای مشابه به موانع موجود در مقابل درب کاخ سفید صورت گرفت.

روز سه‌شنبه، یک کامیون اجاره‌ای مختص اثاث‌کشی در واشنگتن دی‌سی، بعد از برخورد با گاردریل‌های مقابل کاخ سفید متوقف شد. پلیس راننده این کامیون را به اتهام «تهدید جو بایدن»، بازداشت کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید