کاخ کرملین: عملیات نظامی در اوکراین بسیار سخت و پیچیده است

برخی نهادهای اطلاعاتی غربی اعلام کردند که بیش از 200 هزار سرباز روسی از آغاز حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه 2022 کشته و زخمی شده‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دیمتری پسکوف، سخنگوی کاخ کرملین اذعان کرد که عملیات نظامی در اوکراین «بسیار سخت» و پیچیده بوده اما این عملیات ادامه خواهد داشت.

پسکوف شامگاه چهارشنبه 20 اردیبهشت در گفت‌وگو با تلویزیون بوسنی و هرزگوین گفت که روسیه خسارات سنگینی به ماشین نظامی اوکراین وارد کرده و این روند ادامه خواهد یافت.

خبرگزاری روسی «تاس» هم پنج‌شنبه 21 اردیبهشت به نقل از پسکوف گزارش داد که روسیه حملات بی‌شمار موشکی به اهداف نظامی در اقصا نقاط اوکراین انجام داده است و متعد شد که این عملیات پیگیری خواهد شد.

سخنگوی کاخ کرملین با اشاره به گلوله‌باران مناطق شرقی اوکراین که در تصرف روسیه هستند، تصریح کرد که «چنین شرایطی ادامه جنگ و عقب راندن نیروهای کی‌یف را توجیه می‌کند.»

این در حالی است که اوکراین پس از دریافت سامانه‌های دفاعی و موشکی، همچنین تانک‌های سنگین از کشورهای غربی درصدد ضدحمله‌ای بزرگ به مناطق تحت تصرف روسیه در شرق کشور است.

مقامات و برخی نهادهای اطلاعاتی غربی اعلام کردند که بیش از 200 هزار سرباز روسی از آغاز حمله روسیه به اوکراین در 24 فوریه 2022 کشته و زخمی شده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید