نویسنده حامی تهاجم نظامی روسیه به اوکراین بر اثر انفجار خودرو در شرق مسکو زخمی شد

در جریان انفجاری در دوم آوریل گذشته در مرکز پترزبورگ، ولادلین تاتارسکی، خبرنگار نظامی روسیه، کشته شد که سرویس امنیت فدرال این کشور متعاقبا سرویس‌های ویژه اوکراین و عوامل آنها را به نقش داشتن در این حمله متهم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت کشور روسیه اعلام کرد که زاخار پریلپین، نویسنده ملی‌گرای روسی، از حامیان عملیات ویژه نظامی این کشور در اوکراین، شنبه 16 اردیبهشت بر اثر «انفجار» خودرو در روسیه زخمی و یک فرد دیگر در این حادثه کشته شد.

دفتر رسانه‌ای وزارت کشور روسیه در بیانیه‌ای با اشاره به این که این حادثه، در منطقه نیژنی نووگورود رخ داده است، اعلام کرد: «بر اساس اطلاعات اولیه، در این انفجار یک نفر کشته و زاخار پریلپین نویسنده که سرنشین این خودرو بود، زخمی شد».

به گزارش منابع امنیتی روسیه، خودروی زاخار پریلپین، نویسنده و سیاستمدار روس و رئیس حزب «روسیه عادل»، امروز در منطقه نیژنی نووگورود در شرق مسکو، منفجر شد که بر اثر آن، پریلپین زخمی و راننده‌اش کشته شد.

یک منبع امنیتی به خبرگزاری «اسپوتنیک» گفت که انفجار خودرو در بزرگراهی در منطقه بورسک رخ داد و راننده آن کشته و پریلپین سیاستمدار روسی زخمی شده است.

به گفته این منبع، مسئولان ذی‌ربط، تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کردند.

شایان ذکر است که در جریان انفجاری در دوم آوریل گذشته در کافه «استریت بار»در مرکز پترزبورگ، ولادلین تاتارسکی، خبرنگار نظامی روسیه، کشته شد و سرویس امنیت فدرال روسیه چند روز بعد متعاقبا سرویس‌های ویژه اوکراین و عوامل آنها را به نقش داشتن در این حمله متهم کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size