کمپین جمع‌آوری کمک‌های مالی انتخاباتی بایدن و هریس از هفته آینده آغاز می‌شود

بر اساس یک نظرسنجی که اخیرا نتایج آن منتشر شده تنها 39 درصد از آمریکایی‌ها از عملکرد بایدن رضایت دارند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

منابع آگاهی که در جریان برنامه‌های انتخاباتی جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا قرار دارند، به «رویترز» گفته‌اند که او و معاونش، کامالا هریس، خود را برای اولین رویداد جمع‌آوری کمک‌ مالی خود در هفته آینده برای شروع کمپین انتخاب مجدد خود برای سال 2024 آماده می‌کنند.

رویترز، سه‌شنبه، 12 اریدبهشت، ضمن اعلام این خبر نوشت که برخی از مهمانی‌های جمع کمک مالی که برای بایدن برنامه‌ریزی شده، شامل پذیرایی و شامی است که در دهم ماه مه در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

به گفته منابع رویترز، تاریخ‌های نهایی رویدادها ممکن است تغییر کند و برنامه رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا نهایی نشده است.

ناظران می‌گویند که بایدن 80 ساله، از زمان اعلام کاندیداتوری خود برای انتخاب مجدد بیشتر بر وظایف ریاست جمهوری خود تمرکز کرده، ولی کمپین انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی او در حال تحقق است.

رویترز پیشتر در گزارشی نوشته بود که آمار محبوبیت بایدن در ماه‌های گذشته بسیار کاهش یافته است. بر اساس یک نظرسنجی که نتایج آن روز یک‌شنبه منتشر شد، تنها 39 درصد از آمریکایی‌ها از عملکرد بایدن رضایت دارند.

جو بایدن، سه‌شنبه هفته قبل، 5 اردیبهشت با انتشار ویدیویی با عنوان «آزادی» در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی، رسما نامزدی خود را برای دوره آتی انتخابات ریاست جمهوری سال 2024، اعلام کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size