پرسش‌های وکیل ترامپ از نویسنده نیویورکی در پرونده تجاوز

کارول در فیسبوک از مردم پرسیده بود که آیا حاضرند با ترامپ در ازای 17000 دلار رابطه جنسی داشته باشند و چشمان‌شان را در طول رابطه ببندند؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم حقوقی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا، روز دوشنبه به پرسش‌های خود از ای. جین کارول، نویسنده سابق مجله «اِل» در نیویورک، در پرونده اتهام تجاوز جنسی ترامپ به وی ادامه داد.

به گزارش «ان‌بی‌سی»، کارول شکایت کرده است که ترامپ در اواسط دهه 1990 در یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیویورک به او تجاوز کرده، و سپس با «دروغ» خواندن حرف‌های او درباره تجاوز ادعایی، آبروی او را برده است.

کارول در شکایت خود ادعا کرده پس از آنکه ترامپ روشنگری‌های وی درباره تجاوز به خود در زندگی‌نامه‌اش که در سال 2019 منتشر شد را رد کرد و در مقابل به او توهین کرد، این به «درد و رنج عاطفی» او از دست مردی منجر شد که به او تجاوز کرد و سپس «اعتبار و افتخار و کرامت» او را لکه‌دار کرد.

وکیل ترامپ درباره پست فیسبوکی سال 2012 کارول از او سوال کرد. کارول در آن پست از مردم پرسیده بود که آیا حاضرند با ترامپ در ازای 17000 دلار رابطه جنسی داشته باشند و چشمان خود را در طول رابطه بسته نگه دارند؟ کارول پاسخ داد: «بله، من در این باره چندین شوخی با ترامپ کرده‌ام.»

وکیل ترامپ سپس از کارول پرسید چرا تجاوز ادعایی ترامپ را، که به گفته وی در سال 1995 یا 1996 رخ داد، هرگز به پلیس گزارش نکرد. وکیل به وی خاطرنشان کرد که در ستون توصیه‌های قدیمی‌اش در مجله ال در سال‌های قبل و بعد از تجاوز ادعایی، کارول بارها به زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته‌اند مشاوره داده تا بلافاصله با مقامات تماس بگیرند.

کارول در پاسخ گفت: «من در سال 1943 به دنیا آمدم. از نسلی هستم که یاد گرفته‌ام اگر اتفاق بدی برایم افتاد، صدایش را درنیاورم و به زندگی‌ام ادامه دهم. لذا من ترجیح می‌دادم هر کاری بکنم مگر اینکه با پلیس تماس بگیرم.»

به گفته ان‌بی‌سی، هنوز معلوم نیست که آیا رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا برای دفاع از خود در دادگاه شهادت خواهد داد یا خیر. وکلای کارول گفته‌اند که قصد دارند از شهادت ضبط شده ترامپ برای پرونده خود استفاده کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید