زن مدعی «گرفتن انتقام قاسم سلیمانی» از دانشگاه تگزاس اخراج شد

نیکوبین آنلاین با مردی آشنا شد، او را به هتل کشاند، چشمانش را بست، و حین رابطه با مرد به گردن وی دو ضربه چاقو زد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نیکا نیکوبین، که مدعی شده بود قصد کشتن یک شهروند آمریکایی را داشته تا انتقام قتل قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران ایران را بگیرد، از دانشگاهی در تگزاس که قاچاقی در آنجا ثبت نام کرده بود اخراج شد. قاضی پرونده در نوادا پیشتر دستور ماندن وی در بازداشت خانگی را صادر کرده بود.

به گزارش «فاکس نیوز»، مقامات دانشگاه تگزاس در دالاس روز پنج‌شنبه اعلام کردند که نیکوبین برای ترم بهار 2023 در این دانشگاه ثبت نام کرده بوده است، اما مقامات دانشگاه اخیراً متوجه شدند که او بابت جرمی که مرتکب شده بوده، در دادگاهی در ایالت نوادا تحت پیگرد قرار دارد.

این دانشگاه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «از آنجایی که امنیت دانشگاه و جامعه ما از اهمیت زیادی دارد، ما نیکوبین را از دانشگاه اخراج کردیم، و پلیس دانشگاه مسئول اسکورت کردن این دانشجو از محوطه دانشگاه به خارج است.»

یک کارآگاه پلیس دانشگاه تگزاس در دالاس در این باره به فاکس نیوز گفت که پلیس پردیس تنها زمانی به این موضع پی برد که نیکوبین باید در نوادا تحت حبس خانگی باشد که خبرنگاری با آنها تماس گرفت و درباره «ایمن بودن» حضور وی در یک «برنامه آوازخوانی» در دانشگاه کسب اطلاع کرد.

نیکوبین در مارس 2022 در منطقه هندرسون در 16 مایلی مرکز لاس وگاس به اتهام اقدام به قتل و سایر اتهامات دستگیر شد. به گزارش پلیس، او از طریق برنامه آنلاین دوست‌یابی با مردی آشنا شده، او را به هتل کشاند، چشمانش را بست، و حین رابطه با مرد به گردن وی دو ضربه چاقو زد. سپس مرد فرار کرد و با پلیس تماس گرفت.

بر اساس اسناد دادگاه، نیکوبین به بازپرس پرونده گفته که قصد داشته انتقام قتل قاسم سلیمانی را بگیرد. با این حال، او خود را در قبال اتهامات وارده بی‌گناه دانسته و از آن زمان در انتظار محاکمه در بازداشت خانگی قرار داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size