ارتش آمریکا یک شی ناشناس را در آسمان ساقط کرد

یک مقام نظامی آمریکا گفت شواهدی برای ثابت‌کردن فعالیت‌های فرازمینی در ارتباط با اشیا ناشناسی که ساقط شده‌اند وجود ندارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ژنرال گلن‌ ون‌هرک، رئیس فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی، یکشنبه 23 بهمن از ساقط کردن اشیاء ناشناخته، بر فراز آسمان ایالات متحده خبر داد.

ون‌هرک گفت، بعید نمی‌داند که این اشیاء متعلق به موجودات فرازمینی باشند.

به گزارش خبرگزاری «رویترز» ون‌هرک، در پاسخ به سوالی درباره ارتباط سه شیء اسقاط شده توسط نیروی دفاع هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی، گفت: «من چیزی را منتفی نمی‌دانم و آن را به بخش اطلاعاتی می‌سپارم تا حقیقت آن را کشف کنند.

هر تهدیدی را ارزیابی می‌کنیم

این مقام نظامی ارشد ایالات متحده گفت، در این مرحله، ما با تلاش به ارزیابی و شناسایی هر تهدید ناشناخته بالقوه‌ای که به آمریکای شمالی نزدیک می‌شود، ادامه می‌دهیم.

همزمان یکی دیگر از مقامات دفاعی ایالات متحده که خواست نامش فاش نشود، به رویترز گفت که ارتش آمریکا هیچ مدرکی دال بر اینکه منشأ این اشیاء فرازمینی است، ندیده است.

دارای شکل هشت ضلعی

اظهارات ژنرال آمریکایی در جریان یک جلسه توجیهی در پنتاگون پس از آن بیان شد که یک جت جنگنده F-16 آمریکایی به دستور جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، یک شئ هشت ضلعی را بر فراز دریاچه هورون در مرز ایالات متحده و کانادا ساقط کرد.

این سومین شی پرنده ناشناس بود که پس از سرنگونی یک بالون مشکوک چینی در 4 فوریه که پدافند هوایی آمریکای شمالی را در حالت آماده باش قرار داد، توسط هواپیماهای جنگی آمریکا سرنگون شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید