افزایش جستجو در وب برای سفر به لندن پس از درگذشت ملکه بریتانیا

کاهش ارزش پوند برابر دلار، بریتانیا را به مقصد گردشگری جذابی برای مسافران از ایالات متحده تبدیل می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شرکت گردشگری «هوبر» گزارش داد که پس از درگذشت الیزابت دوم ملکه بریتانیا، افزایش جستجو در اینترنت برای یافتن پرواز از ایالات متحده به مقصد لندن را رصد کرده است.

به گفته این شرکت، با اعلام درگذشت ملکه، جستجو برای پرواز به لندن از مبدا ایالات متحده نسبت به روز گذشته، 49 درصد افزایش یافته است.

این در حالی است که کاهش ارزش پوند برابر دلار، بریتانیا را به مقصد گردشگری جذابی برای مسافران آمریکایی تبدیل می‌کند.

شرکت هوبر اعلام کرد که جست‌وجو در وب برای یافتن پروازها از سراسر جهان به فرودگاه‌های لندن، 40 درصد نسبت به روز قبل و 41 درصد در مقایسه با 3 ساعت قبل از اعلام مرگ ملکه افزایش یافت.

الیزابت دوم، ملکه فقید بریتانیا
الیزابت دوم، ملکه فقید بریتانیا

ملکه الیزابت دوم، باسابقه‌ترین فرمانروای بریتانیا در سن 96 سالگی پس از 70 سال سلطنت، پنج‌شنبه در کاخ بالمورال در اسکاتلند درگذشت و بدین ترتیب مرحله جدیدی در تاریخ سلطنت بریتاینا آغاز شد.

قرار است مراسم تشییع جنازه ملکه فقید بریتانیا در 18 سپتامبر برگزار شود. طبق این برنامه، پیکر ملکه در کلیسای وستمینستر برای ادای احترام بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت و سپس در کاخ ویندسور کنار همسرش فیلیپ به خاک سپرده خواهد شد.

در پی اعلام رسمی خبر درگذشت ملکه بریتانیا، پرچم‌ این کشور بر بالای کاخ باکینگهام به حالت نیمه‌افراشته درآمد و مقامات و مسئولان کشورها و نهادهای بین‌المللی به خانواده سلطنتی بریتانیا و مردم بریتانیا تسلیت گفتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید