رسانه‌های بریتانیا حال عمومی ملکه الیزابت دوم را وخیم گزارش کردند

ملکه الیزابت تحت نظر تیمی از پزشکان قرار گرفته و فرزندان و نوه‌های او بر بالینش حضور یافته‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

رسانه‌های بریتانیا از خطرناک و «وخیم» شدن حال عمومی ملکه الیزابت دوم و حضور فرزندان و نوه‌‌های او به همراه تیمی از پزشکان بر بالینش خبر دادند.

تلویزیون بریتانیایی «اسکای نیوز» پنج‌شنبه 17 شهریور در خبری فوری اعلام کرد که کاخ باکینگهام در بریتانیا اعلام کرد که ملکه الیزابت طبق دستور پزشکان به‌دلیل وضعیت جسمی نامساعد او تحت مراقبت‌های پزشکی قرار گرفته است.

در پی وخیم‌تر شدن حال عمومی ملکه بریتانیا، بسیاری از شهروندان بریتانیایی با نگرانی برای جویا شدن حال او در مقابل کاخ باکینگهام حضور یافتند.

روزنامه بریتانیایی «دیلی میل»، پیشتر گزارش داده بود که شاهزاده چارلز، پسر ارشد ملکه یکشنبه بدون او وارد کلیسای «بالمورال» شد.

این روزنامه در گزارشی نوشت که شاهزاده چارلز یکشنبه بدون همراهی ملکه به مراسم عید سنتی در کلیسای بالمورال رفته بود.

ملکه الیزابت که از ژوئیه گذشته در اقامتگاه تابستانی خود در اسکاتلند به سر می‌برد، در میان عبادت کنندگان در مراسم هفتگی کرتی کرک حضور نداشت. او سال گذشته در طول اقامتش در کاخ سلطنتی به طور منظم در مراسم کلیساها حضور داشت، اما از ژوئیه گذشته که به اقامتگاه تابستانی خود سفر کرده، دیگر در ملاء عام دیده نشده است.

در ماه‌های اخیر، ملکه الیزابت 96 ساله تعدادی از قرار ملاقات‌های خود را به‌دلیل وضعیت جسمی نامساعد لغو کرده است، از جمله مراسم ادای سوگند نخست‌وزیر جدید در قلعه اسکاتلند که این هفته بر خلاف سنت دیرینه و پس از تصمیم ملکه به عدم بازگشت به لندن، انجام شد.

شاهزاده چارلز هفته گذشته در برخی مراسم و جلسات به جای ملکه شرکت کرده بود. مشارکت چارلز به جای ملکه نگرانی‌های بیشتری را در مورد سلامتی او ایجاد کرده است، با این وجود اما نزدیکان ملکه می‌گفتند که او از این کار اجتناب کرده تا اطمینان حاصل کند که در بهترین وضعیت ممکن برای استقبال از پانزدهمین نخست‌وزیر خود در بالمورال حاضر شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size