.
.
.

ویدیو؛ چندین کشته و زخمی در حمله با چاقو به رهگذران در آلمان

خبرنگار العربیه از بسته شدن برخی خیابان های وورتسبورگ پس از حادثه چاقوکشی خبر داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در پى حمله یک فرد با چاقو به رهگذران در شهر وورتسبورگ آلمان، شامگاه جمعه، دست‌کم 3 کشته و 10 نفر زخمی شدند. به گزارش خبرنگار العربیه وضعیت برخی مجروحان وخیم گزارش شده است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از پلیس آلمان گزارش داد که عامل این حمله چاقوکشی، یک جوان 24 ساله سومالیایی است و پس از مجروح شدن با گلوله‌های پلیس دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار العربیه، حمله چاقوکشی از درگیری جوان سومالیایی مهاجم با یک زن آغاز شده بود. پلیس آلمان محل اقامت جوان سومالی را بازرسی می‌کند.

پلیس وورتسبورگ نیز در حساب توییتری خود اعلام کرد پس از دستگیری مهاجم هیچ خطری شهروندان را تهدید نمی‌کند، اما در مورد انگیزه او توضیحاتی ارائه نکرد. پلیس همچنین نوشت هیچ نشانه ای مبنی بر حضور مهاجم دیگری وجود ندارد.

این در حالی است که خبرنگار العربیه از بسته شدن برخی خیابان های وورتسبورگ پس از حادثه چاقوکشی خبر داد و افزود که پلیس به زودی بیانیه ای در مورد حادثه صادر خواهد کرد.

روزنامه "بیلد" آلمان هم به نقل از منابع خود گزارش داد که در این حمله چاقوکشی به رهگذارن شهر در مرکز شهر وورتسبورگ واقع در ایالت باواریا، حداقل سه نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند. طبق این گزارش، پس از شلیک پلیس به پاهای مهاجم، توانست او را کنترل و دستگیر کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم