سناتور جمهوری‌خواه تهدید به مرگ شد

ران پال، در سال 2017 نیز مورد تعرض قرار گرفته بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ران پال، سناتور جمهوری‌خواه ایالت کنتاکی آمریکا، به مرگ تهدید شد. این چندمین مرتبه طی چند سال اخیر است که این قانونگذار آمریکایی به خشونت یا مرگ تهدید می‌شود.

به گزارش «فاکس نیوز»، پلیس فدرال آمریکا در حال تحقیق روی یک بسته مشکوک است که روز دوشنبه به خانه سناتور پال در کنتاکی رسید. این بسته حاوی پودر سفیدی بود و روی آن تصویری کتک‌خورده از پال نقش بسته بود که اسلحه‌ای به سوی سرش نشانه رفته و پیغام تهدیدآمیزی زیر آن درج شده بود مبنی براینکه «ای ...، کاری که همسایه‌ات شروع کرد را من تمام خواهم کرد!»

 نسخه‌ای از تصویر روی پاکت نامه (فاکس نیوز)
نسخه‌ای از تصویر روی پاکت نامه (فاکس نیوز)
Advertisement

گفتنی است که همسایه پال، رنه بوشه، در سال 2017، هنگامی که پال داشت در حیاط خانه‌اش باغبانی می‌کرد، وی را مورد تعرض قرار داد. بوشه پال را به شدت مجروح کرد و پنج دنده‌اش را شکست. او سرانجام در پاسخ به اتهام تعرض به یکی از اعضای کنگره خود را در دادگاه گناهکار شناخت.

پاول دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: «من این تهدیدها را خیلی جدی می‌گیرم. این چندمین مرتبه است که مورد تهدید قرار گرفته‌ام. شرم‌آور است که توییتر اجازه می‌دهد خواننده‌های درجه سه علیه من و خانواده‌ام تهدید به خشونت کنند. این کارها باید متوقف شود. همین آخر هفته پیش ریچارد مارکس مرا تهدید به خشونت کرد، و اکنون این نامه نفرت‌انگیز پر از پودر را برایم می‌فرستند.»

مارکس که یک خواننده آمریکایی است، یکشنبه در توییترش نوشته بود: «باز هم می‌گویم: اگر روزی روزگاری همسایه ران پال را ملاقات کنم، او را در آغوش می‌کشم و هرچقدر مشروب که از گلویش پایین برود برایش می‌خرم.»

سناتور پال پارسال پس از سخنرانی دونالد ترامپ در کاخ سفید در جریان «کنوانسیون ملی جمهوری‌خواهان»، هنگامی که داشت با همسرش به هتل محل اقامت‌اش در واشینگتن دی‌سی بازمی‌گشت، بار دیگر مورد حمله قرار گرفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید