دونالد ترامپ وبسایت جدید افتتاح کرد

فیسبوک امروز تصمیم می‌گیرد که آیا باید حساب ترامپ را بازگشایی کند یا خیر

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، روز سه‌شنبه وبسایت جدید خود را افتتاح کرد. ترامپ به محض افتتاح وبسایت، به روال سابق، حمله‌های تند و تیزی به رقیبان و مخالفان هم‌حزبی‌اش همچون سناتور میت رامنی و سناتور لیز چِینی، را آغاز کرد.

این وبسایت جدید اولین پایگاه اینترنتی ترامپ است بعد از آنکه توییتر و فیسبوک حساب‌های او را در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری در اواخر سال 2020 تعلیق کردند. بسته‌شدن حساب‌های ترامپ هنگامی روی داد که جمعی از رسانه‌ها و سیاستمداران رئیس جمهوری پیشین آمریکا را متهم کردند که از توییتر و فیسبوک سوءاستفاده کرده تا هوادارانش را به شورش علیه کنگره و حمله به ساختمان «کاپیتول» تحریک کند.

پایگاه اینترنتی ترامپ
پایگاه اینترنتی ترامپ
Advertisement

با این وجود، بازدیدکنندگان وبسایت می‌توانند پست‌های ترامپ را در فیسبوک و توییتر به اشتراک بگذارند، کالاهای مربوط به ترامپ را از طریق این رسانه‌های اجتماعی خریداری کنند، و به ترامپ که در حال و هوای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 است از طریق کمپین‌های فیسبوکی و توییتری کمک مالی کنند.

هیات نظارتی فیسبوک امروز چهارشنبه تصمیم نهایی‌اش را می‌گیرد که آیا باید حساب ترامپ را بازگشایی کند یا خیر. گفته می‌شود ترامپ به منظور ساختن یک شبکه اجتماعی مخصوص محافظه‌کاران تحقیقاتی کرده، اما هنوز نسخه‌ای از آن راه‌اندازی نشده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size