بازگشت ترامپ با کمپین «عظمت را دوباره به آمریکا برمی‌گردانیم»

ترامپ اخیرا از راه‌اندازی پلتفرم اجتماعی خودش خبر داده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین ایالات متحده آمریکا، در حال بررسی از سرگیری کمپین «عظمت را دوباره به آمریکا برمی‌گردانیم» است، و از این طریق تلاش می‌کند با وجود خروج از کاخ سفید و عدم فعالیت در شبکه اجتماعی توییتر، بخشی از گفتمان سیاسی باشد.

به گزارش «سی‌ان‌ان»، ترامپ ممکن است در این کمپین، تجمعاتی برای حمایت از نامزدهای جمهوری خواهی که او را مورد انتقاد قرار دادند برگزار کند، از جمله سناتور لیزا مورکوفسکی، یکی از هفت سناتور حزب جمهوری‌خواه که در جریان دومین دادگاه استیضاح ترامپ به دلیل تحریک جمعیت و آشوب در پایتخت در 6 ژانویه علیه او رای داد.

ترامپ در سال 2020 و حتی در دوران همه‌گیری COVID-19 به برگزاری کمپین‌های «عظمت را دوباره به آمریکا برمی‌گردانیم» ادامه داد. پس از شکست او در انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر گذشته، این کمپین و تجمع‌های آن متوقف شد.

یکی از دستیاران ترامپ در گفتگو با «سی‌ان‌ان» گفت: «شیوه راه‌اندازی این کمپین قطعاً متفاوت خواهد بود. ما در برنامه‌ریزی این رویدادها در سال 2020 بسیار ماهرانە عمل کردیم. بنابراین احتمالاً دوباره از تعداد زیادی از طرفدارانمان استفاده خواهیم کرد.»

توییتر اندکی پس از حمله هواداران دونالد ترامپ به کنگره در ژانویه، ترامپ را از فعالیت در این شبکه اجتماعی منع کرد. ترامپ اخیرا در مورد راه‌اندازی پلتفرم اجتماعی خودش صحبت کرده و همچنین به طور منظم، بیانیه‌های مطبوعاتی به سبک زمان ریاست جمهوری برای ارتباط با رسانه‌ها و حامیان خود منتشر کرده است.

دستیاران ترامپ می‌گویند وی می‌تواند کمپین و تجمع‌های خود را از ماه مه از سر بگیرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید