تصویری؛ سگ بایدن از کاخ سفید اخراج می‌شود

«میجور» برای سازگاری با شرایط جدید در کاخ سفید باید آموزش ببیند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

«میجور»، سگ بازیگوش و فضول جو بایدن و همسرش، برای گذراندن یک دوره آموزش رفتاری، در بیرون از کاخ سفید آماده می‌شود.

این تصمیم پس از آن گرفته شد، که «میجور» در هفته‌های اول زندگی جدید خود در محل کاخ ریاست جمهوری، رفتاری پرخاشگرانه از خود نشان داد. به همین دلیل اکنون او مجبور است تا برای دیدن آموزش مجدد جهت تغییر رفتارش و سازگاری با شرایط جدید، کاخ سفید را برای مدتی ترک کند.

مایکل لاروسا، سخنگوی جیل بایدن، بانوی اول ایالات متحده آمریکا، گفت:«میجور از نژاد معروف «سگ‌های چوپانان آلمانی» است، بنابراین برای اینکه بتواند به زندگی جدید خود در کاخ سفید عادت کند، به آموزش‌های بیشتری نیاز دارد.»

او اظهار داشت، این آموزش چند هفته طول خواهد کشید. سازگاری با زندگی جدید در اقامتگاه ریاست جمهوری آمریکا، برای سگی که جو و جیل بایدن او را از یک پناهگاه سگ‌ها پذیرفته‌اند، کار ساده‌ای نیست.

این اولین بار نیست که «میجور» به دلیل بازیگوشی و پرخاشگری از کاخ سفید اخراج می‌شود، او در ماه مارس، پس از اینکه یکی از کارمندان کاخ سفید را گاز گرفت، به طور موقت از اقامتگاه ریاست جمهوری اخراج و به خانه خانواده بایدن در دلاور در شمال شرقی ایالات متحده منتقل شد.

جو بایدن در مصاحبه‌ای با «ای بی سی نیوز» مشکلات «میجور» را ناشی از رفتار محافظتی بیش از حد این حیوان در محیط همیشه شلوغ جدید دانست.

پیشتر «میجور» آموزش‌هایی برای سازگاری با شرایط زندگی و اصلاح رفتارش دیده بود، اما گویا آموزش‌ها کافی نبوده است.

اکنون «میجور» کاخ سفید را برای چند هفته ترک می‌کند اما جو بایدن و همسرش، سگ دیگری بنام «چامب» از همان نژاد «چوپان آلمانی» دارند. «چامب» از نظر سنی از «میجور» بزرگتر است اما آرامتر و رفتارش نیز بهتر است.

«چامب» قرار است در کنار جو بایدن و همسرش در کاخ سفید زندگی کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید