جنیفر لوپز رسما از الکس رودریگز جدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جنیفر لوپز خواننده آمریکایی و الکس رودریگز بازیکن بیس بال، روز پنجشنبه 15 آوریل 2021 پس از رابطه‌ای که نزدیک به 4 سال طول کشید، جدایی نهایی و رسمی خود را اعلام کردند.

آنها در بیانیه مشترکی گفتند: «ما به این نتیجه رسیدیم که به عنوان دوست باقی بمانیم بهتر است بنابرین به دوستی‌ و به کارهای مشترک ادامه خواهیم داد و از یکدیگر در طرح‌ها و پروژه‌های مشترک حمایت خواهیم کرد».

این دو هنرمند در بیانیه خود با تشکر از همه کسانی که طی این مدت اخبار آنها را دنبال می‌کردند، افزودند: «ما آرزوی بهترین‌ها را برای هم و برای فرزندان یکدیگر داریم. به احترام همه کسانی که در این مدت با ما بودند، جز قدردانی و تشکر از همه آنها که با ارسال پیام‌‌ها و سخنان زیبا ما را پشتیبانی کردند، اظهارنظری یا سخنی دیگر نداریم.»

رابطه لوپز و الکس از سال 2017 آغاز شد، در سال 2019 نامزدی رسمی خود را جشن گرفتند، اما از دو سال پیش جدایی خود را اعلام کردند.

گفتنی است که رسانه‌های بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی در ماه مارس گذشته، اخبار جدایی و پایان نامزدی این دو شخصیت معروف موسیقی و بازیگری را به صورت گسترده‌ای پوشش دادند. آنها البته در آن زمان پایان رسمی نامزدی خود را نفی کردند.

آنها پیشتر در بیانیه مشترکی، اخبار منتشر شده را «نادرست» توصیف کردند و گفتند که ما در حال انجام دادن برخی امور هستیم تا جدایی ما به طور رسمی اعلام شود.

سال گذشته، لوپز گفته بود، آنها عروسی خود را دو بار به دلیل همه‌گیری کرونا به تعویق انداخته‌اند. اما پس از مدتی به دلیل برخی اختلاف‌ها این دو به صورت دوستانه از همدیگر جدا شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید