مایک پمپئو به فاکس‌‌نیوز پیوست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مسئول مطبوعاتی کاخ سفید و مشاور ارشد اقتصادی ترامپ نیز پیش از پمپئو به فاکس نیوز پیوسته بودند.

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، رسما به شبکه خبری فاکس‌نیوز پیوست و به عنوان کارشناس در برنامه‌های مختلف این شبکه حضور می‌یابد.

این دیپلمات ارشد پیشین آمریکا پس از کیلی مک‌انینی، سخنگوی سابق کاخ سفید، که به عنوان یکی از مجری‌های برنامه «اوت‌نامبرد» این شبکه استخدام شد، تازه‌ترین مقام دولت ترامپ است که به این شبکه خبری می‌پیوندد.

فاکس‌نیوز پنجشنبه 8 آوریل 2021 با اعلام پیوستن پمپئو به این شبکه نوشت: «او در اولین حضور خود در برنامه «فاکس و دوستان» در روز جمعه آینده حاضر خواهد شد و در سراسر شبکه‌های رسانه خبری فاکس‌نیوز به ارائه نظر کارشناسی و ارزیابی خواهد پرداخت.»

در هفته های اخیر، این شبکه نزدیک به جمهوری‌خواهان، «کیلی مک انانی» مسئول مطبوعاتی کاخ سفید و «لاری کودلو» مشاور ارشد اقتصادی در دولت ترامپ را به خدمت گرفته است که هر دو به ترتیب میزبان برنامه های روزانه در فاکس نیوز و فاکس بیزینس هستند. این شبکه همچنین لارا ترامپ، عروس رئیس جمهور پیشین را استخدام کرده است.

مایک پامپئو پس از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، بلافاصله به اندیشکده «مؤسسه هادسون» محلق شده بود.

پمپئو با صدور بیانیه‌ای گفت: «به عنوان دیپلمات و نماینده سابق مجلس و در نقش جدید خود در رسانه خبری فاکس‌نیوز، بنا دارم دیدگاهی بی‌تعارف و صریح درباره ژئوپولتیک، روابط بین‌الملل و سیاست‌های «اول آمریکا» به مخاطبان ارائه دهم که راه را برای ارتقای بی‌سابقه امنیت و کامیابی آمریکاییان هموار کرد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size