ویدیو؛ سه بار زمین خوردن متوالی جو بایدن هنگام بالا رفتن از پله هواپیما

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

انتشار یک ویدیو جمعه 19 مارس 2021 جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا را در حالی نشان داد که 3 بار متوالی هنگام بالا رفتن از پله هواپیما زمین خورد.

به گزارش خبرگزاری‌ها جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده جمعه هنگام بالا رفتن از پله هواپیما در پرواز به مقصد آتلانتا برای حضور در میان رهبران انجمن آسیایی‌های مقیم آمریکا 3 بار متوالی روی پله هواپیما زمین خورد.

دوربین‌های خبرنگاران جو بایدن را در حالی رصد کردند که پیش از سوار شدن بر هواپیما 3 بار متوالی روی پله هواپیما زمین خورد و پس از آن بدون کمک به بالا رفتن از پله‌ها ادامه داده و بر هواپیما سوار شد.

رئیس جمهوری 78 ساله آمریکا پس از این صحنه و پیش از ورود به کابین هواپیما رو به خبرنگاران کرده و با آنها خداحافظی کرد.
کامالا هاریس معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز در این پرواز جو بایدن را در سفر به ایالت آتلانتا همراهمی می‌کرد.

از سویی کارین جان پییر سخنگوی کاخ سفید در کنفرانسی خبری، گفت که حادثه ممکن است به علت بادهای تند در پایگاه هوایی مشترک آندروز باشد که پرواز هواپیمای ریاست‌ جمهوری از آن انجام شد.

سخنگوی کاخ سفید گفت که «هوا در خارج بسیار توفانی بود»، او همچنین افزود که بایدن «%100 در وضعیت جسمانی خوبی» به سر می‌برد.

سخنگوی کاخ سفید اما هیچ اشاره‌ای به احتمال معاینه جو بایدن از سوی پزشک همراه او نکرد.

شایان ذکر است که رئیس جمهوری آمریکا پس از 3 بار متوالی زمین خوردن سریع او هنگام بالا رفتن از پله‌های هواپیما، مجددا برخاسته و از پله‌ها بالا رفت و قبل از ورود به کابین هواپیما با بدرقه کنندگان خداحافظی کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید