شکایت آنجلینا جولی علیه برد پیت به اتهام خشونت خانگی

ستاره سینمای آمریکا تصمیم گرفته «شواهدی» برای تأیید ادعاهای خود ارائه دهد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

آنجلینا جولی، ستاره مشهور سینمای آمریکا در اقدامی شگفت‌انگیز مدارک جدیدی از خشونت خانگی برد پیت، همسر سابقش را به دادگاه ارائه خواهد داد. این اقدام باعث تسریع روند پروسه طلاق که هنوز بین این دو نفر به پایان نرسیده است، خواهد شد.

به گزارش سایت « usmagazine» اسنادی که آنجلینا جولی در تاریخ 12 مارس، ارائه داده، حاوی جزئیات جدیدی نیست. اما در محتوای آن آمده است که این ستاره سینمای آمریکا تصمیم گرفته «شواهدی» برای تأیید ادعاهای خود ارائه دهد.
بر اساس دادخواستی که این وب‌سایت، منتشر کرد، جولی و فرزندان خردسالش نیز آماده‌اند که درباره این اتهامات شهادت دهند.

اسناد اذیت و آزار برد پیت

در همین حال، یک حقوقدان متخصص در امور خانواده گفت که «اگر آنجلینا اسناد بیشتری برای اثبات خشونت خانگی علیه فرزندان خود داشته باشد، می‌تواند آن اسناد را به عنوان پیشنهادات تکمیلی برای پرونده طلاق خود در دادگاه ارائه دهد».

از سوی دیگر، یکی از نزدیکان برد پیت که حاضر به افشای نام خود به وب‌سایت آمریکایی نشد، گفت: «این اسناد جدید که به صورت تدریجی توسط آنجلینا افشا می‌شود، تنها برای آزار رساندن به برد پیت است. جولی پیش‌تر نیز ادعاهایی راجع به اعمال خشونت از سوی برد پیت کرده بود اما دیرتر مشخص شد که ادعاهای او کاملاً بی‌اساس بوده است».

او با بیان اینکه آنجلینا برای اذیت و آزار برد پیت از فرزندان خود استفاده می‌کند، گفت: «طی چهار و نیم سال گذشته ادعاهای زیادی مطرح کرده است اما این ادعاها پس از بازبینی و بررسی از سوی دادگاه مشخص شد که صحت ندارد».

انجلینا جولی و برد پیت و شش فرزندشان
انجلینا جولی و برد پیت و شش فرزندشان

حق حضانت کودکان و تقسیم اموال و دارایی‌ها

دادگاه آینده جولی و پیت در مورد تعیین حضانت فرزندان و تقسیم اموال و دارایی‌های آنها است.

کارشناسان حقوقی معتقدند که به دلیل اینکه بخشی از پرونده در دادگاه جدید جولی و پیت به حضانت کودکان متعلق است، این بار دادگاه شاید شهادت سه فرزند خردسال آنها یعنی «شیلو»، «ناکس» و «ویویان» را بخواهد.

أنجلينا جولی (آرشيوى- فرانس پرس)
أنجلينا جولی (آرشيوى- فرانس پرس)

در آستانه محاکمه پرونده حضانت فرزندان، جولی و پیت اختلافات جدیدی را آغاز کردند، پیت می‌خواهد حضانت را به طور مساوی تقسیم کند، در حالی که جولی می‌گوید تنها به شرط انتقال فرزندان از لس‌آنجلس با این موضوع موافقت می‌کند.

جولی در سپتامبر سال 2016، پس از دو سال ازدواج رسمی و 12 سال رابطه دوستی با برد پیت، درخواست طلاق داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید