ویدیو؛ واکنش «جنیفر لوپز» به خبر جنجالی جدایی‌ از نامزدش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اغلب رسانه‌های جهانی و شبکه‌های اجتماعی طی روزهای گذشته در سطح گسترده‎ای خبر جدایی «جنیفر لوپز» خواننده مشهور و «الکس رودریگز» بازیکن بیس ‌بال را منتشر کردند اما این دو ستاره موسیقی و ورزش روز یکشنبه با تکذیب خبر آب سرد به کف دست ناشران این خبر ریخته موضوع جدایی‌شان از همدیگر را به کلی نفی کردند.

این دو نامزد مشهور و برجسته در بیانیه مشترکی ضمن «غیر صحیح» و نادرست خواندن چنین خبری تاکید کردند که آنها هنوز باهم هستند و در حال برنامه‌ریزی روی برخی موارد مشترک در زندگی خود هستند».

برخی رسانه‌های آمریکایی از جمله «Page Six» و «TMZ» که خبرهای مربوط به افراد مشهور را منتشر می‌کنند، روز جمعه خبرهای مبنی بر جدایی «جنیفر لوپز» خواننده مشهور و «الکس رودریگز» بازیکن بیس ‌بال را منتشر کرده‌اند.

«جنیفر لوپز» 51 ساله چهار سال پیش زندگی مشترکی را با «رودریگز» 45 ساله آغاز کرد.

این دو نامزد سال گذشته خانه‌ای به ارزش 40 میلیون دلار در میامی در ایالت فلوریدا در جنوب شرقی ایالات متحده خریداری کردند.

جنیفر خواننده و بازیگر مشهور در حال حاضر در جمهوری دومنیکن به سر می‌برد. او در فیلمبرداری یک اثر هنری شرکت می کند.

شامگاه جمعه جنیفر یک ویدیو کلیپ از شرکت خود در یک برنامه‌ تلویزیونی را منتشر کرد. در این ویدیو کلیپ که در حال خندیدن بود برای هواداران خود نوشت: «همین امروز دلیلی برای خندیدن خود بیابید».

اما نامزد جنیفر بازیکن بیس بال سابق عکسی از خود در حالی که در قایق ساحل میامی است را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

یک منبع نزدیک به این زوج به مجله People گفت، آنها «دوران سختی را پشت سر گذاشتند اما از هم جدا نشدند».

این منبع همچنین افزود: «جنیفر لوپز، در جمهوری دومنیکن در حال فیلمبرداری و رودریگز، در میامی به سر می‎برد. بنابراین در حال حاضر ملاقات بین آنها دشوار است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید