.
.
.

بایدن: همان بهتر که ترامپ در مراسم ادای سوگند قانون اساسی حاضر نشود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در واکنش به اعلام دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا که گفته در مراسم ادای سوگند جو بایدن رئیس جمهوری منتخب حاضر نخواهد شد، جو بایدن این تصمیم ترامپ را خوب دانسته و گفت همان بهتر که ترامپ در مراسم ادای سوگند قانون اساسی حاضر نشود.

به گزارش خبرگزاری‌ها جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا شامگاه جمعه 8 ژانویه 2021 در کنفرانسی خبری اعلام کرد که اولویت‌های دولت او بر بهبود اقتصاد آمریکا و تنظیم فرآیند توزیع واکسن‌های کرونا متمرکز خواهد شد.

بایدن در ادامه ضمن توضیح این که دولت او چیزهای جدیدی را به ارمغان خواهد آورد، گفت که 24 زن و مرد دولت ایالات متحده را طی دوره ریاست جمهوری او بر عهده خواهند داشت و اعتماد را به آن باز خواهند گرداند.

بایدن همچنین گفت که همه اعضای دولت جدید برای آغاز فعالیت از روز اول اعلام آمادگی کردند. او نیز ابراز امیدواری کرد که مجلس سنا با سرعت به اعضای دولت او رای اعتماد بدهد.

شایان ذکر است که دونالد ترامپ رئیس جمهوری کنونی آمریکا که تا پایان دوره ریاستش کمتر از دو هفته مانده، گفت بود که با آمریکایی‌هایی که به او رای‌ داده‌اند به طرز نالایق رفتار نخواهد کرد و افزود که او در مراسم ادای سوگند قانون اساسی جو بایدن حاضر نخواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم