جو بایدن: در پیروزی‌ام شکّی نیست

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

در حالی که کمپین انتخاباتی جو بایدن درباره نتایج نهایی انتخابات آمریکا ابراز خوشبینی کرده، این نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده شامگاه پنج‌شنبه 5 نوامبر 2020 در توئیتی ضمن تاکید بر پیروزی‌اش در انتخابات و با بیان‌ این‌که «هیچ‌کسی قادر به سلب دمکراسی از ما نیست» به طرفدارانش درباره محقق شدن پیروزی‌اش اطمینان داد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس جو بایدن شامگاه پنج‌شنبه پیش از این نیز در کنفرانسی خبری ضمن اعلام این که در شکست دونالد ترامپ شکّی نیست و او پیروز انتخابات است از همه طرفدارانش خواست تا همزمان با ادامه شمارش آراء آرامش خود را حفظ کنند.

جو بایدن همچنین خطاب به خبرنگاران گفت: «اندک شکّی نداریم که در پایان شمارش آراء پیروزی من و سناتور هریس را اعلام کنند. برای همین هم از همگان می‌خواهم که آرامش خود را حفظ کنند». اشاره بایدن به کامیلا هاریس است که به همراه او نامزد پست معاون ریاست جمهوری شده است.

رقابت دو نامزد دمکرات و جمهوری خواه در ایالت پنسیلوانیا بیش از پیش نزدیک شده و در این‌باره رسانه‌های آمریکایی اعلام کردند که جو بایدن نامزد دمکرات در آستانه پیروزی است و در نظر دارد تا قبل از روز یکشنبه پیروزی خود در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را اعلام کند.

کمپین انتخاباتی بایدن نیز پیش از این درباره نتایج نهایی انتخابات آمریکا ابراز خوش‌بینی کرده اما به طرفداران دمکرات توصیه کرده تا «صبر و آرامش» خود را همزمان با ادامه شمارش آراء حفظ کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید