.
.
.

زمان رونمایی جدید اپل موسوم به (one more thing)

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

بعد از مدت‌ها انتظار، اپل دعوت‌نامه‌ی سومین مراسم بزرگ خود را با شعار (One More Thing) منتشر کرد.

به گزارش سی بی اس آمریکا، اپل امشب دعوت‌نامه‌ی آخرین رویدادش در سال 2020 را منتشر کرد. رویداد جدید کوپرتینویی‌ها قرار است 10 نوامبر برگزار شود و طبق شایعات اخیر، انتظار می‌رود اپل مک‌های مبتنی‌بر آرم را رونمایی و اولین اطلاعات رسمی از پردازنده‌های اپل سیلیکون را منتشر کند.

شعار (One More Thing) (یک چیز دیگر) مراسمی جذاب و بزرگ را نوید می‌دهد و حاکی از محصولات جدیدی است که اپل قولش‌ را داده بود. این شعار یکی از شعارهای افسانه‌ای اپل به‌حساب می‌آید؛ چراکه پیش‌تر، استیو جابز در انتهای رویدادهای اپل یا برای معرفی محصولات جدید از این عبارت استفاده می‌کرد. ناگفته نماند در زمان معرفی اپل واچ و آیفون ایکس و اپل موزیک هم از این شعار استفاده شده بود.

در این رویداد، آپل انتقال خود از پردازنده های اینتل ایکس 86 به پردازنده‌های مبتنی‌بر آرم را علنی کرد. حال پیش‌بینی می‌شود در رویداد جدید اپل، اولین مک‌های مجهز به اپل سیلیکون رونمایی شود.

طبق شایعات، اولین محصولاتی که از پردازنده‌های جدید، یعنی پردازنده‌ی ( A14X) استفاده‌ خواهند کرد، مک‌بوک 12 اینچی و مک‌بوک پرو 13 اینچی خواهند بود. براساس اخبار منتشرشده از زنجیره‌ی تأمین اپل، علاوه‌بر پردازنده‌ی (A14X) که با فناوری ساخت پنج‌نانومتری (TSMC) ساخته می‌شود، کوپرتینیویی‌ها از اولین پردازنده‌ی گرافیکی خود با اسم‌رمز لیفوکا (Lifuka) ولین پردازنده‌های کلاس دسکتاپ اپل با اسم‌رمز کوه جید(MT Jade) نیمه‌ی اول سال آینده از راه خواهند رسید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم