کمپین ترامپ بعد از مناظره 26 میلیون دلار کمک مالی جمع‌آوری کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

کمپین انتخاب مجدد دونالد ترامپ و کمیته ملی جمهوری (آر.ان.سی) شاهد بزرگترین روز خود در جمع آوری کمک‌های مالی از طریق اینترنت بودند به طوری که در پی آخرین مناظره میان ترامپ و بایدن رقیب وی در سحرگاه جمعه 23 اکتبر، 26 میلیون دلار را جمع آوری کردند.

بیل استیبین در گفت‌وگوی تلفنی با خبرنگاران گفت: «رئیس جمهوری، پیروز این میدان بود. شب گذشته شاهد بزرگترین میزان جمع آوری کمک‌های مالی از طریق اینترنت بودیم که بهتر از همه روزهای سال 2016 و بهترین روز در جریان همایش ما بود.»

در بیانیه‌ای به خبرنگاران گفته شد که کمک‌ها از طریق اینترنت بیش از 30% افزایش یافت و فعالیت کمک دهندگان پیشین نیز در مقایسه با مناظره‌های قبلی به میزان 20% بالاتر رفت.

از سوی دیگر جاری کوبی مدیر برنامه دیجیتال 2020 ترامپ گفت: «در روزهای آخر سال 2020 شاهد افزایش کمک‌های مالی از طریق اینترنت بودیم که پیش از آن نیز افزایش نظر سنجی‌های عمومی مشاهده شد. این افزایش سه برابر حجم کمک‌ها در مقایسه با گذشته بو تا جاییکه ترامپ در جریان مناظره به رای دهندگان گفت برای پیروز شدن بر بایدن، نیاز به پول بیشتر ندارد.»

ترامپ گفت: «نیازی به پول نداریم. ما پول زیادی در اختیار داریم. ما توانستیم با بخش کوچکی از پولی که جمع آوری کردیم، بر هیلاری کلینتون پیروز شویم.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم