.
.
.

دادگاهی در آمریکا یک منحرف جنسی را به 600 سال زندان محکوم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دادگاهی در آمریکا در حکمی بی‌سابقه مرد جوان 32 ساله‌ای را به اتهام آزار جنسی کودکان به 7200 ماه معادل 600 سال زندان محکوم کرد. این یکی از بی‌سابقه‌ترین احکام قضایی در تاریخ آمریکاست.

براساس بیانیه وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا، دادگاهی در شهر توسکالوسا در ایالن آلاباما مرد 32 ساله‌ای به نام مثیو میلر را به اتهام ارتکاب جنایت در حق دو کودک زیر 5 سال و اجبار آنها به انجام و تصویربرداری رفتارهای جنسی به 7 هزار و 200 ماه زندان محکوم کرد. مثیو میلر به اعتراف کرده انحراف جنسی دارد و به گناه خود نیز اعتراف کرد.

به گزارش روزنامه «سان» بریتانیا دادستان کل آلاباما گفته که فیلم‌های جنسی این کودکان، کودکی را از آنها را ربوده و خواستار اشد مجازات برای این مجرم منحرف جنسی شد.

وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که این مرد کودکان را به انجام رفتارهای واضح جنسی و تصویربرداری از خود مجبور کرد. این اقدامات مثیو میلر بین سال‌های 2014 تا 2019 انجام شده و براساس اطلاعات پرونده این کودکان در زمان وقوع این حوادث تنها 4 سال داشته‌اند.

میلر در فوریه 2019 و زمانی که گمان می‌رفت به یک کودک تجاوز کرده باشد، دستگیر شد و نیروهای پلیس در خانه او 102 تصویر جنسی از کودکان یافتند. او در اکتبر 2019 اتهامات وارده را پذیرفت.

جانی شارپ وکیل ویژه اف‌بی‌آی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «جنایت‌هایی که میلر به ارتکاب آنها اعتراف کرده، تنها ناراحت‌کننده نیستند، بلکه تهوع‌آورند. اقدامات او سبب ربوده شدن کودکی این کودکان شد.»