فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که به کرونا آلوده شده است

  منبع: دبی - العربیه.نت، فارسی

  «کایلی مک‌انانی» سخنگوی کاخ سفید امروز دوشنبه 05 اُكتبر 2020 سه روز پس از بستری شدن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا به دنبال ابتلا به کرونا اعلام كرد كه او هم به ویروس کرونا آلوده شده است.

  مک‌انانی در توئیتر نوشت: «پس از انجام آزمایش روزانه که از پنج‌شنبه آغاز شد، نتیجه آزمایش روز دوشنبه نشان داد که من بدون داشتن علایم به Covid-19 مبتلا شده‌ام».

  در مورد اقدامات پیشگیرانه و یا عدم پایبندی به اقدامات احتیاطی در کاخ سفید و در میان اعضای خانواده ترامپ در مواجهه با شیوع ویروس کرونا، بحث و مجادله وجود دارد.

  سخنگوی رئیس‌جمهوری ایالات متحده روز یکشنبه گذشته، بدون زدن ماسک در یک نشست مطبوعاتی که در خارج برگزار شد در میان خبرنگاران حاضر شد.

  از سوی دیگر به گزارش خبرگزاری فاکس‌نیوز مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید روز دوشنبه پنجم اکتبر 2020 اعلام کرد که روند بهبودی دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در شب گذشته هم ادامه پیدا کرده و کاخ سفید امیدوار است او امروز (دوشنبه) از بیمارستان مرخص شود.

  میدوز گفت که صبح دوشنبه با ترامپ صحبت کرده و رئیس‌جمهوری به زودی نشستی با تیم پزشکی برگزار خواهد کرد تا اوضاع سلامتی‌اش بررسی شود.

  ترامپ شامگاه یکشنبه سوار بر خودروی ریاست‌جمهوری برای لحظاتی بیمارستان نظامی والتر رید را ترک کرد تا از طرفدارانش که در بیرون بیمارستان تجمع کرده‌ بودند، تشکر کند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران