.
.
.

رئیس ‌کارکنان کاخ سفید: امید داریم ترامپ امروز از بیمارستان مرخص شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به گزارش خبرگزاری فاکس‌نیوز مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید روز دوشنبه پنجم اکتبر 2020 اعلام کرد که روند بهبودی دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در شب گذشته هم ادامه پیدا کرده و کاخ سفید امیدوار است او امروز (دوشنبه) از بیمارستان مرخص شود.

میدوز گفت که صبح دوشنبه با ترامپ صحبت کرده و رئیس‌جمهوری به زودی نشستی با تیم پزشکی برگزار خواهد کرد تا اوضاع سلامتی‌اش بررسی شود.

ترامپ شامگاه یکشنبه سوار بر خودروی ریاست‌جمهوری برای لحظاتی بیمارستان نظامی والتر رید را ترک کرد تا از طرفدارانش که در بیرون بیمارستان تجمع کرده‌ بودند، تشکر کند.

او پیش از ترک بیمارستان ویدئویی در صفحه توئیترش منتشر و اعلام کرد که برای دیدن «تعدادی از شهروندان بزرگوار» به بیرون بیمارستان می‌رود.

رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین گفت که در نبرد با کرونا در بیمارستان، چیزهای زیادی درباره کووید19 آموخته است.
پیش از این و در روز یکشنبه چهارم اکتبر 2020 شان کانلی پزشک دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا اعلام کرد حال ترامپ رو به بهبودی است و به درمان پاسخ مثبت می‌هد و روز دوشنبه از بیمارستان مرخص می‌شود.

دکتر کانلی در بیمارستان نظامی والتر رید گفت که اگر علائم بهبودی به همین روند بهتر شوند، رئیس‌جمهوری به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم