آرزوی شفای عاجل بایدن برای ترامپ و همسرش و تاکید بر عدم ابتلای خود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بعد از این که ترامپ ابتلای خود و همسرش میلانیا را به ویروس کرونا اعلام کرد جوبایدن رقیب انتخاباتی او از حزب دموکرات، جمعه 2 اکتبر برای هر دوی آنها آرزوی شفای عاجل کرد.

بایدن همچنین تاکید کرد که تست کرونا را انجام داده و روشن شده که او مبتلا نشده است.

بایدن و ترامپ سه شنبه گذشته در جریان نخستین مناظره رودررو با یکدیگر مواجه شده وشدت، تندخویی و اهانت های شخصی آنها به یک دیگر در این منظره مشاهده گردید و به همین دلیل، احتمال انتقال کرونا به بایدن از رقیب کرونایی اش وجود داشت.

شون کانلی پزشک کاخ سفید ساعاتی پیش تاکید کرد که حال ترامپ و همسرش رضایت بخش است و او به وظایف روزمره خود در عین بسر بردن در قرنطینه، ادامه خواهد داد زیرا ترامپ کاملا قادر به انجام وظایفش می باشد.
این در حالی است که نگرانی هایی از ابتلای سایر مسئولان نزدیک به ترامپ در دولت آمریکا از جمله مایک پنس معاون وی و مایک پمپئو وزیر أمور خارجه وجود دارد.

درهمین اثنا پمپئو و پنس تاکید کردند که تست کرونا را انجام داده و نتیجه تست آنها منفی بوده است.
ردیابی افرادی که در تماس بوده اند.

شایان ذکر است که کرونایی شدن ترامپ، پرسش های زیادی را در مورد سرنوشت مناظره دوم در نیمه ماه جاری و همچنین پرسش هایی را در خصوص احتمال شیوع کرونا در میان دیگر مسئولان کاخ سفید مطرح ساخته است.

ابتلای ترامپ ممکن است بدین معنا باشد که دیگر مسئولان بلندپایه در دولت آمریکا نیز چه بسا به کرونا مبتلا شده و می بایست در قرنطینه قرار بگیرند.

دراین راستا به گفته یک مقام مسئول کاخ سفید، روند ردیابی کسانی که با رئیس جمهوری در تماس بوده اند در حال اجرا است.

ترامپ که به شکل منظم مورد آزمایش و تست کرونا قرار می گیرد در هفته های اخیردر تجمع های هزاران نفره پیش از انتخابات سوم نوامبر و برغم هشدار های کارشناسان بهداشت در مورد حضور در اماکن پرجمعیت، مشارکت داشته است.

در حالی که شامگاه پنجشنبه 1 اکتبر اخباری در مورد پایان قریب الوقوع پاندمی کرونا پخش گردید اما دیری نگذشت که خبر ابتلای خانم هوب هیکس معاون برجسته و مورد اعتماد ترامپ انتشار یافت که به همراه ترامپ در هواپیمای ریاست جمهوری در روزهای سه شنبه و چهارشنبه سفر کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید