واتساپ ویژگی جدید را رونمایی می‌کند که همه در انتظارش بودند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نرم افزار واتساپ از پر استفاده‌ترین اپلیکشن‌ها در زندگی روزمره ما است که برای ارسال فوری پیام‌ها در جهان به کار می‌رود؛ اگرچه این اپلیکشن، نزم افزارهای رقیب پرشماری دارد اما شمار کاربران واتساپ در سال جاری به بیش از یک میلیارد نفر در جهان رسیده است.

به همین دلیل است که می‌بینیم شرکت فیسبوک مالک این نرم افزار، هراز چندی مبادرت بر اعلام ویژگی‌های تازه‌ای برای این اپلیکیشن می‌کند تا کاربردش را ساده‌تر سازد.

واتساپ مطابق این گزارش ویژگی بسیار مطلوبی را اضافه کرده که همان (پشتیبانی از کاربرد آن در دیواس‌های متعدد) است به طوری که کاربران می‌تواند در چند دستگاه و در یک زمان از واتساپ استفاده کنند. این ویژگی در آخرین نسخه بتای این نرم افزار و دیگر نرم افزارهای رقیب چون تلگرام نیز فعال شده است.

سایت (دبلیو ای بتااینفو) ویژه آنالیز ورشن بتا نرم افزارها، اوت گذشته فاش ساخت که نرم افزار واتساپ به کاربران خود امکان دسترسی حساب‌های خاص کاربری خود در 4 دستگاه مختلف را در یک زمان داده است. به نوشته سایت (گیزموچینا) ویژگی چند افزاری در مراحل نهایی آزمایشی قرار دارد.

این ویژگی (پشتبانی چند افزاری) به کاربران واتساپ امکان می‌دهد تا به یک حساب کاربری از چند دستگاه در یک زمان دسترسی داشته باشند و همزمان به رد و بدل کردن پیام در این دستگاه‌ها بپردازند که عملا به معنای امکان ادامه چت یا حتی تعویض واتساپ از تلفن به لپ تاپ است.

این ویژگی، عامل اساسی در برخی از نرم افزارهای چت رقیب به شمار می‌آید ولی پشتیبانی چند افزاری در واتساپ پیاده نشده بود اما به گفته «دبلیو ای بتا اینفو» این ویژگی بزودی به واتساپ افزوده خواهد شد.

شایان ذکر است که همین سایت پیشتر اعلام کرد که واتساپ بزودی پروفایل جدیدی را برای بخش حافظه رونمایی خواهد کرد که امکان دیدن فایل‌های بزرگی را فراهم می‌آورد که دیگر نیازی به ذخیره آن‌ها را در دستگاه خود ندارید و می‌توانید به سادگی حذفشان کنید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم