تقلب در بازی منچ به رابطه پدر و فرزندی یک دختر هندی با پدرش پایان داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک دختر 24 ساله هندی که بارها دربازی منچ از پدرش شکست خورده بود، پس از آنکه متوجه شد پدرش در بازی تقلب کرده، از او به دادگاه شکایت کرده و خواستار اعلام پایان رابطه پدر و فرزندی با او شد.

به گزارش وبگاه محلی «بلندیا» این دختر که ساکن شهر بوبال پایتخت ایالت مادیا برادیش هند است، با مراجعه به دادگاه این شهر، از پدرش به اتهام تقلب در بازی منچ شکایت کرد.

این دختر که نامی از او در رسانه‌ها منتشر نشده گفته که به همراه برادرش در روزهای قرنطینه کرونا برای سرگرمی با پدرشان منچ بازی می‌کرده‌اند و او در حین بازی متوجه تقلب پدرش شد و از آنجا که پدرش به اعتماد آنها به او خیانت کرده، او خواستار پایان رابطه پدر و فرزندی با اوست.

او که بارها از پدرش در بازی منچ شکست خورده بود، پس از آنکه متوجه تقلب او شد، دچار شوک عصبی شده و در حال حاضر تحت درمان روانپزشک قرار دارد. ساریتا راجانی قاضی دادگاه خانواده شهر بوبال گفت که این دختر به دلیل تقلب پدرش دچار شوک شده است.

این دختر که در دانشگاه هم تحصیل می‌کند، تا کنون 4 جلسه به نزد روانپزشک رفته و موضوع شکایتش را از خانواده پنهان کرده و به تنهایی و بدون اطلاع آنها به دادگاه مراجعه کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید