ماه عسلی که طعم عسل نداشت: داماد سم خورد و عروس از طبقه سوم پایین پرید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اگر فکر می‌کنید ماه عسل همیشه به معنای تجربه روزهای شیرین است، سخت در اشتباهید؛ یک داماد هندی در ماه عسلش سم خورد و عروس هم خود را پنجره طبقه سوم یک مرکز خرید به بیرون پرتاب کرد؛ تا این ماه‌ عسل تلخ باشد؛ تلخ‌تر از زهر.

سانیا خاندلوال دانشجوی پزشکی هندی که به همراه شوهرش برای گذراندن ماه عسل به شهر اندور در ایالت مادیا برادیش رفته بود، پس از مرگ همسرش سوبهام خانديلوال خود را از طبقه سوم مرکز خریدی در این شهر به پایین انداخت ولی علیرغم جراحات جدی که به او وارد شد، جان سالم به در برد و در یکی از مراکز درمانی اندور بستری شد.

سوبهام خانديلوال 32 ساله دو روز قبل از این حادثه، در منطقه اوجین در 50 کیلومتری اندور پس از خوردن سم، سوار خودرویش شد و در نتیجه یک حادثه رانندگی جان باخت.

این مهندس جوان در نامه‌ای که از خود برجای گذاشت، مدعی شد از سوی دو مهندس دیگر مورد آزار قرار گرفته و آنها را در مرگ خود مقصر دانست.

بلافاصله پس از این حادثه پلیس اوجین، دو مهندس مذکور و یک نفر دیگر را به اتهام ترغیب به خودکشی دستگیر کرد. پلیس هنوز در حال بررسی دلیل مرگ سوبهام خانديلوال 15 روز پس از برگزاری مراسم عروسی‌اش است.

پدر عروس 20 ساله پس از مرگ داماد به محل حادثه رفته تا دختر عزادارش را به محل زندگی‌اش در شهر فرید آباد در ایالت هاریانا بازگرداند. عروس به پدرش گفت که برای خرید آب میوه اتاقش را ترک می‌کند اما پس از آن به مرکز خرید ویجای در حدود 6 کیلومتری هتل رفت و از طبقه سوم این مرکز خرید خود را به پایین پرتاب کرد.

سانیا خاندلوال هم نامه‌ای از خود بر جای گذاشته و در آن نوشته بود که قصد دارد به همسر مرحومش بپیوندد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید