بلیط‌های پرواز بی‌مقصد استرالیا در عرض 10 دقیقه به فروش رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت هواپیمایی کانتاس استرالیا روز جمعه 18 سپتامب اعلام کرد بلیط‌های پرواز بی‌مقصدش تنها در عرض 10 دقیقه به فروش رفتند. این پرواز که مدت آن هفت ساعت اعلام شده برای کسانی است که پس از در خانه ماندن طولانی، خواهان تجربه مجدد سفر هستند و هواپیمای حامل این مسافران پس از هفت ساعت در همان جایی که از آن برخاسته بود، به زمین خواهد نشست.

سخنگوی شرکت کانتاس در این‌باره گفت: «این شاید سریع‌ترین مورد از فروش بلیط در تاریخ شرکت ما باشد.»
پرواز بی‌مقصد در 10 اکتبر 2020 از سیدنی به پرواز در خواهد آمد و پس از هفت ساعت در این فرودگاه به زمین خواهد نشست و مسافران برای سوار شدن به این پرواز نیازی به گذرنامه و قرنطینه ندارند.

هواپیمای بوئینگ 787 دریملاینر این پرواز در ارتفاعی اندک و بر فراز مراکز گردشگری مهمی مانند سازند صخره‌ای اولورو در بخش جنوبی قلمرو شمالی در استرالیای مرکزی و دیواره بزرگ مرجانی در شرق استرالیا و اقیانوس آرام که بزرگ‌ترین مجموعهٔ صخره‌های مرجانی در دنیا به‌شمار می‌آید و همچنین بندر سیدنی به پرواز درآمده و سپس در مقصد که همان مبداء است، به زمین خواهد نشست.

صندلی‌های بخش اقتصادی این پرواز به قیمت 570 دلار آمریکا فروش رفت و قیمت بخش تجاری هم از 2764 دلار آغاز شد.

شرکت کانتاس اعلام کرد: «می‌دانستیم که از این پرواز استقبال خواهد شد اما فکر نمی‌کردیم در عرض 10 دقیقه همه بلیط‌ها به فروش رود.»

در ادامه بیانیه این شرکت آمده که «مردم برای تجربه سفر و پرواز دلتنگ شده‌اند و اگر درخواست‌های کافی وجود داشته باشد، این شرکت پروازهای بیشتری عرضه خواهد کرد.»

در پی پیامدهای ناشی از کرونا این شرکت در 12 ماه گذشته ضربه اقتصادی سختی خورد و 20.6 درصد از درآمدهاش معادل 4 میلیارد دلار استرالیا را از دست داد. آلان جویس مدیر عامل این شرکت گفت که در نیمه دوم سال جاری شرکت هواپیمایی کانتاس سخت‌ترین دوران خود در 100 سال گذشته را تجربه کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size