.
.
.

موافقت ترامپ با نامزدی‌اش از سوی جمهوری‌خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده شامگاه پنج‌شنبه 27 اوت 2020 به وقت محلی آمریکا رسما با نامزدی‌اش از سوی حزب جمهوری‌خواه بر رقابت در دوره آینده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در 3 نوامبر آینده برگزار شود، موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری‌ها دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه پنج‌شنبه در کاخ سفید طی سخنرانی در برابر تعداد زیادی از طرفدارانش در چارچوب سومین شب از فعالیت‌های کنگره ملی حزب جمهوری‌خواه با نامزدی‌اش برای انتخابات آینده اعلام موافقت کرد.

ترامپ در این‌باره گفت: «با قلبی بسیار ممنون و خوشبینی نامحدود نامزدی برای پست ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا را می‌پذیرم».

ترامپ همچنین در حمله شدیداللحنی به جو بایدن رقیب انتخاباتی دمکرات و معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا او را «نابود کننده عظمت آمریکا» توصیف کرد.

ترامپ در سخنرانی قبول نامزدیش برای دوره‌ای دیگر از انتخابات ریاست جمهوری گفت که «جو بایدن» نجات دهنده جان آمریکا نیست بلکه او نابود کننده اشتغال و اگر به او فرصت داده شود عظمت آمریکا را به نابودی خواهد کشید.

ترامپ افزود: «این دوره از انتخابات ریاست جمهوری تعیین خواهد کرد که آیا ما آرزو‌های آمریکا را محقق خواهیم کرد یا به برنامه‌های سوسیالیزم اجازه خواهیم داد که سرنوشت کشور عزیزمان را به نابودی بکشاند».

ترامپ همچنین با حمله شدید به جو بایدن نامزد دمکرات ریاست جمهوری آمریکا کارنامه بایدن را مجموعه‌ای از خیانت‌ها و اشتباه‌های بزرگ عنوان کرد.

او گفت سیاست بایدن حمایت از محصولات «ساخت چین» است در حالی که او، ترامپ، حمایت از «ساخت آمریکا» را در دستور کار خود دارد.