ترامپ رسما کاندیدای حزب‌جمهوری‌خواه در انتخابات آمریکا معرفی شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه 24 آگوست 2020 رسما و برای دومین بار به عنوان کاندیدای حزب‌ جمهوری‌خواه آمریکا برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور در ماه نوامبر معرفی شد.

حدود 330 نماینده جمهوری‌خواه در شارلوت در ایالت کالیفورنیای شمالی گرد هم آمده و رئیس‌جمهوری فعلی آمریکا را به عنوان نماینده حزب خود در انتخابات پیش‌رو معرفی کردند.

این نمایندگان که 50 ایالت آمریکا را نمایندگی می‌کنند، به ترتیب و یکی پس از دیگری موافقت خود با کاندیداتوری ترامپ و حمایت از او را اعلام کردند.

عدم حضور خبرنگاران دو شبکه سی‌ان‌ان و ام‌سی‌ان‌بی‌سی خشم دونالد ترامپ را برانگیخت و او در حالی که سوار هواپیمای ایر فورس وان شده بود، در صفحه توئیترش به انتقاد از آنها پرداخت و این دو شبکه را انجام اقدامات گمراه‌کننده علیه حزب‌جمهوری‌خواه آمریکا متهم کرد.

جمهوری‌خواهان پیش از این مایک پنس را هم به عنوان کاندیدای خود برای پست معاون اول ریاست‌جمهوری آمریکا انتخاب کردند. پنس پس از آن گفت: «آمریکا نیاز دارد که دونالد ترامپ چهار سال دیگر در کاخ سفید بماند.»

او همچنین به طعنه خطاب به دموکرات‌ها گفت: «هفته گذشته شنیدم در معرض خطر قرار دارد... اما همه می‌دانیم که اقتصاد در معرض خطر است، قانون و نظم در معرض خطر قرار دارند»

بیشترین بازدید موضوعات مهم