.
.
.

ابتکار ترامپ برای مقابله با تیک تاک

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، حساب کاربری اختصاصی خود بر روی اپلیکیشن آمریکایی رقیب تیک تاک به نام تریلر راه اندازی کرد تا از این طریق به جنگ این اپلیکیشن چینی برود.

به گزارش خبرگزاری‌ها، تریلر نیز مانند تیک تاک برای به اشتراک گذاری فایل‌های ویدئویی کوتاه که توسط خود کاربران تولید شده، به کار می‌رود.

اولین بار تیلور لورنز خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز متوجه این اقدام ترامپ شد.

بر أساس این گزارش ها، حساب کاربری ترامپ در تریلر بیش از 3500 فالوور دارد و اولین ویدئوی ارسالی وی در تریلر بیش از یک میلیون بار مشاهده شده است. در این ویدئوی 15 ثانیه‌ای ترامپ از علاقمندان به خود خواسته تا این حساب کاربری را تعقیب کنند.

در این کلیپ کوتاه که حاوی تصاویر و فایل‌های صوتی از صحبت‌های ترامپ است، وی می‌گوید من یک متخصص در حوزه فناوری هستم و هیچکس نمی‌تواند این کار را مانند من انجام دهد.

ترامپ دو ویدئوی دیگر که در حساب کاربری خود منتشر کرده در هر دوی آنها به تمسخر و تحقیر جو بایدن رقیب دموکرات خود پرداخته است. در یکی از این ویدئوها ترامپ می‌گوید جو بایدن هیچ سررشته ای از امور ندارد
همزمان با تلاش‌های ترامپ برای خارج کردن کنترل تیک تاک از دست شرکت چینی طراح آن به نام بایت دنس و تلاش مایکروسافت و توئیتر برای خرید این اپلیکیشن، خود وی برای تبلیغ غیرمستقیم اپلیکیشن‌های مشابه آمریکایی تلاش می‌کند.