.
.
.

خبر خوب واتساپی: ایموجی‌های جدید از راه می‌رسند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به روزرسانی جدیدی از برنامه پیام‌رسان واتساپ در راه است که مقدار زیادی ایموجی‌های جدید در اختیار کاربران می‌گذارد تا به شکل راحتی بتوانند احساسات خود را بروز دهند.

ایموجی‌ها در واقع تصاویر گرافیکی ساده‌ای هستند که بسیاری از کاربران برای نشان دادن خوشحالی، ناراحتی، عشق، غم و دیگر احساسات از آنها استفاده می‌کنند و حالا واتساپ بسته جدیدی از این ایموجی‌ها آماده انتشار کرده که شامل تصاویر چهره‌های هنرمندان مشهور و همچنین بسته‌های متنوع و گسترده‌ای ایموجی قابل دانلود است.

این به روزرسانی اگرچه بسیاری را خوشحال خواهد کرد اما برخی کاربران از آن انتقاد کرده و گفته‌اند که افزایش شمار ایموجی‌ها سبب می‌شوند افراد به دشواری بتوانند آنچه در جستجوی آن هستند را پیدا کنند، زیرا ناچار به جستجو در میان بسته‌های متعدد ایموجی‌ها خواهند بود.

ویرایشگران وبگاه WABetaInfo که به بررسی و مطالعه به روزرسانی‌های واتساپ می‌پردازند، گفته‌اند به روزرسانی‌های مربوط به ایموجی‌ها در نسخه بعدی محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا عرضه خواهد شد.

با این حال هنوز تنظیمات مربوط به دسته‌بندی ایموجی‌ها هنوز در حال توسعه است و حتی در نسخه‌های آزمایشی هم عرضه نشده است. پیش‌بینی شده که در کنار این تعداد قابل توجه ایموجی‌ها ابزاری برای جستجوی ایموجی مورد نظر نیز عرضه شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم