پدر بازیگر هندی: پسرم بخاطر خیانت و دزدی دوست دخترش خودکشی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پدر سوشانت سینگ راجپوت بازیگر معروف سینمای هند که ماه گذشته خودکشی کرد، با شکایت از دوست دختر او «رها چاکروبیرتی» نزد پلیس، او را به دزدی و خیانت به پسرش متهم کرد.

به گزارش «ان دی تی وی» هند، پلیس این کشور پس از شکایت پدر سوشانت سینگ از رها چاکروبیرتی، اکنون یک تیم چهار نفره را در شهر ممبئی برای بررسی این پرونده گذاشته است.

براساس این گزارش، پلیس بمبئی از 14 ژوئن تاکنون از بیش از 40 نفر از جمله رها چاکروبیرتی دوست دختر سوشانت، فیلمسازان و همچنین چندین پزشک تحقیقات کرده است.

پدر سوشانت سینگ ادعا کرد که رها چاکروبیرتی، پس از خیانت به سوشانت، پول گزافی از کریدیت کارت او گرفته و سپس او را رها کرده است، پدر این بازیگر هندی می‌گوید که دوست دختر پسرش او را به سمت خودکشی کشانده است.

سوشانت سینگ راجپوت 34 ساله هنرپیشه معروف سینمای هند عصر 14 ژوئن 2020 خودکشی کرد. جسد حلق‌آویز این بازیگر در خانه‌اش در شهر بمبئی هند پیدا شد و دلیل خودکشی وی مشخص نشد. پلیس یک روز بعد از خودکشی راجپوت اعلام کرد که تاکنون نامه‌ای یا مدرکی که در آن او علت خودکشی‌اش را ذکر کرده باشد پیدا نکردند.

راجپوت نخستین تجربه حضور خود در تلویزیون را در سال 2008 در سریال‌ها آغاز کرد، سپس نخستین تجربه سینمایی خود را در سال 2013 با فیلمی به اسم «کای پو چه!» داشت که برای آن نامزد دریافت چند جایزه بهترین بازیگر نوظهور هندی شد. این فیلم پیش‌نمایش خود را در فستیوال فیلم برلین داشت و بعد در هند و سراسر جهان اکران شد.

خانواده راجپوت در نخست گفتند، او قصد داشت با دوست دخترش در ماه نوامبر سال جاری (2020) ازدواج کند اما اکنون پس از گذشت بیش از 18 روز از مرگ وی، خانواده‌اش ادعا کردند که دوست دخترش با خیانت و دزدی، او را به سمت خودکشی کشانده است.

قابل یادآوری است که قبل از این نیز برخی هنرمندان زن در هند دست به خودکشی زده‌ بودند، اما این نخسین بار است که یک بازیگر مرد در این کشور خودکشی کرد و این قضیه پس از شکایت پدر سوشانت جنجالی شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید