آخرین تحولات بازار ارز، طلا و سکه در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

بر اساس نرخ‌های شرکت صرافی ملی ایران، سه‌شنبه 7 ژوئیه صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را به قیمت 21 هزار و 600 تومان می‌خرند و معادل 21 هزار و 750 تومان می‌فروشند که این نرخ ها نسبت به دیروز تغییر چندانی نکرده و به ترتیب کاهش یک و نیم درصدی داشته اند.

نرخ خرید هر یورو بدون تغییر قیمت 24 هزار و 100 تومان معامله شد و نرخ فروش آن با دو دهم درصد کاهش نسبت به دیروز به 24 هزار و 250 تومان در این صرافی‌ها رسید.

بازار طلا و سکه بعد از افزایش قیمت عجیب و قریبی که طی هفته گذشته و شنبه هفته جاری تجربه کرد با کاهش قیمت رو به رو شد اما سکه طرح جدید بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز 10 میلیون 200 هزار تومان معامله شد.

بر اساس آخرین قیمتی که اتحادیه طلا و جواهر تهران روی سایت خود منتشر کرده، هر عدد سکه طرح قدیم با کاهش سه درصدی 9 میلیون و 200 هزار تومان خرید و فروش شد و هر عدد سکه طرح جدید 10 میلیون و 200 هزار تومان معامله شده که نسبت به قیمت‌ دیروز تغییری نداشت.

در این میان قیمت نیم سکه با هم با کاهش چهار درصدی و ربع سکه با کاهش دو درصدی قیمت رو به رو شد و به ترتیب پنج میلیون تومان و دو میلیون و 950 هزار تومان تومان خرید و فروش شدند. سکه یک گرمی هم امروز کاهش قیمتی داشت و یک میلیون و 540 هزار تومان معامله شد.

هر مثقال طلا با کاهش یک درصدی چهار میلیون و 50 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار با یک درصد افزایش قیمت 934 هزار تومان معامله شد

اما امروز هر انس طلا در بازار جهانی، نسبت به دیروز با افزایش نسبی سه دهم درصدی مواجه و 1778 دلار قیمت‌گذاری شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید