ترامپ: بایدن بخشی از توافق‌های ناکام وجنگ‌های بی‌فرجام بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه 15 ژوئن 2020 جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا که در نوامبر 2020 برگزار می‌شود را فردی ضعیف توصیف کرد که توان رهبری ندارد و بخشی از توافق‌های ناکام وجنگ‌های بی‌فرجام بوده است.

رئیس‌جمهوری آمریکا در صفحه توئیترش نوشت که او در 4 سال دستاوردهایی داشته که از بایدن در 40 سال از انجام آنها ناتوان بوده و گفت که جو بایدن، معاون اول باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق بخشی از توافق‌های ناکام وجنگ‌های بی‌فرجام آمریکا بود.

او در توئیتی نوشت: «در 4 سال دستاوردهایی داشتم که بایدن در 40 سال نداشت. او دهه‌ها بخشی از توافق‌های ناکام بود، قراردادهای تجاری بد، جنگ‌های بی‌فرجام و غیره. او نشان داد توان رهبری ندارد، او ضعیف است.»

ترامپ پیش از این بایدن را متهم کرده بود که سوار قطار تخریب مراکز پلیس آمریکا شده و نوشت: «آنها می‌خواهند همه مراکز پلیس بزرگ ما را در کشور ویران کنند... این غیر منطقی است... من اجازه نمی‌دهم.»

او همچنین توئیتی از تیم انتخاباتی‌اش را بازنشر کرد که در آن آمده بود: «بایدن از انجام اصلاحات درون ساختار پلیس حمایت کرده و چپ‌ها هم بدون در نظر گرفتن عمق خطرات این پیشنهاد از آن حمایت کرده‌اند.»

بایدن هم در مقاله‌ای در لس‌آنجلس‌تایمز «وجود سیاست‌هایی محدودی و ملموسی برای ناکام کردن نژادپرستی سازمان‌یافته» را ضروری دانست و وعده داد اگر به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا انتخاب شود، طی 100 روز پس از روی کار آمدن، کمیته ملی نظارت بر پلیس را ایجاد کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم