تصاویر منطقه «خودگردان» آشوب گران در سیاتل آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

آشوب گران و اعضای جنبش افراطی «آنتی فا» و کنشگران جنبش «زندگی سیاهان مهم است»، دیواری را درمنطقه «خودگردان» برپا کرده اند که نام کوتاه شده آن «شاز» بوده و «روند کوچانده شدن» در آن در جریان است.

به نوشته سایت «بریت بارت نیوز»، حدود و ثغور منطقه خودگردانی «شاز» با کارگذاری یک رشته موانع شامل خودروها و انواع گوناگون سیم خاردار از میان 6 مجتمع مسکونی انجام شده است.

Advertisement

در تصاویر برداشته شده، موانع موجود در یکی از خیابان های منتهی به بخش پلیس منطقه شرق سیاتل، قابل مشاهده بوده و یکی از تظاهر کنندگان دیده می شود که در جستجوی فضایی بر فراز این موانع برای یافتن ماموران پلیس بوده که به منطقه « شاز» نزدیک می شود که به تازگی در سیاتل ایجاد شده است.

«شاز» نام اختصاری «منطقه خودگردان کاپیتال هیل» است که بر خیابان نزدیک به مرکز پلیس منطقه سیاتل، وابسته به پلیس شرق سیاتل اطلاق شده است.

در این کلیپ، خولیو روساس تصویر بردار مطبوعاتی، پنجشنبه 11 ژوئن توانست لحظه اخراج فعالان از منطقه « شاز» را ضبط کند که طی آن مردی گمان می رفت از فعالان طرفدار باشد، سعی داشت شرایط پخش مستقیم از داخل منطقه شاز را فراهم آورد و هنگام بیرون رانده شدن از این منطقه، هدف تمسخر آشوب گران و آنارشسیت ها قرار گرفت.

بریت بار نیوز در این راستا در خصوص موانع ایجاد شده در منطقه خودگردانی « شاز» نوشت که برغم مخالفت چپ گرایان با برپایی این دیوار و اجرای مقررات مرزی، منازل هیلاری کلینتون، باراک اوباما، الیزابت وارن، اندور کومو و بیل گیتس نیز در میان این دیوارها قرار گرفته اند که ارتفاع آن دربرخی مناطق تا حدود 6 متر هم می رسد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم