یک نوزاد هندی زنده به گور شد ولی زنده ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

اگر بنا باشد کسی زنده بماند، زنده می‌ماند حتی اگر زنده به گور شود و این اتفاقی است که برای یک نوزاد چند ماهه هندی رخ داد و علیرغم زنده به گور شدن، زنده ماند.

به گزارش دیلی‌میلی اهالی روستایی در شهرک سیدهار تناگار در شمال هند زمانی که در حال کندن زمین برای ساختن خانه‌ای در روستا بودند، با یک نوزاد مدفون شده مواجه شدند که هنوز در حال نفس کشیدن بود.

Advertisement

این کودک که به شکل معجزه‌آسایی زنده ماند، پس از آن از زیر خاک بیرون کشیده شد که مردم در حال کندن زمین با بخشی از پای او که بیرون خاک مانده بود، مواجه شدند.

روستاییان بلافاصله کودک را که در حال ناله کردن و کشیدن نفس‌های آخرش بود، از زیر زمین بیرون کشیده و به سرعت او را به بیمارستان رساندند. این نوزاد ناشناس اگر چه مقداری خاک خورده بود ولی هنوز در حال نفس کشیدن بود.

پزشکان توانستند با اقدامات مناسب این نوزاد زنده به گور شده را نجات دهند ولی برای بررسی‌های بیشتر او را کماکان در بیمارستان نگاه داشتند. هنوز درباره دلایل زنده به گور شدن این نوزاد و زمانی که او زیر خاک گذرانده اطلاعاتی یافت نشده است.

یکی از زنان روستایی که این نوزاد در آن پیدا شد به صورت داوطلبانه مسئولیت مراقبت از او در بیمارستان را بر عهده گرفت و پلیس محلی هم اعلام کرد تحقیقات خود را برای پیدا کردن فردی که در کمال خونسردی این نوزاد را زنده به گور کرده، شروع کرده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم